PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 041
ocen
6,7 10 1 78041
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Mam wątpliwości apropos postaci Dartha Maula w filmie tzn. czy on nie powinien już wtedy nie żyć ? No bo powiedzmy że Han Solo ma w tym filmie ok. 20 lat. Jak wiemy Han Solo jest straszy od Lukea i Leii o 20 lat, więc teoretycznie powinni oni być już noworodkami a Darth Vader powinien już istnieć. Natomiast obecność Dartha Maula świadczy o tym, że jesteśmy czasowo przed 1 cz tzn Anakin Skywalker jest dzieckiem, nie ma i jeszcze długo nie będzie małych Skywalkerow i Dartha Vadera. (Kiedy Darth Maul zostaje zabity w 1 cz Anakin ma może 7 lat) Ktoś mi to wytłumaczy ? :/

Recenzent1010

http://naekranie.pl/aktualnosci/w-jakim-okresie-kanonu-rozgrywa-sie-han-solo-gwi ezdne-wojny-historie-3228709

Recenzent1010

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2017/03/21/darth-maul/

Recenzent1010

Dziękuję ❤

ocenił(a) film na 10
Recenzent1010

Dla wielu (w tym dla mnie), podstawą tego świata są jednak filmy. Nie zagłębiali się w seriale, książki itd. Dla mnie Darth Maul zginął, zabity przez Kenobiego na Naboo. Strasznie razi wskrzeszanie zmarłych postaci. Mam nadzieję, że znajdą jakieś dobre uzasadnienie (jakie było książkowe?).

Tak naprawdę to był dobry moment, żeby wprowadzić postać Snoke'a. W końcu skądś się musiał wziąć, a historia przemytnicza dobrze by wyglądała w jego życiorysie...

ocenił(a) film na 8
koziro88

Ale wiesz, że nikogo to nie obchodzi co jest "podstawą swiata" dla ciebie?
Książki i seriale SĄ kanonem, czy ci się to podoba, czy nie.

ocenił(a) film na 10
Siguardo

''Ale wiesz, że nikogo to nie obchodzi co jest "podstawą swiata" dla ciebie?''
Tu sie mylisz dla mnie ma to znaczenie akurat

''Książki i seriale SĄ kanonem, czy ci się to podoba, czy nie ''
Zależy które masz na myśli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones