PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 068
ocen
6,7 10 1 78068
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Film bardzo ciekawie ukazuje losy młodego Hana. Odpowiada na wiele pytań oraz ma w sobie masę smaczków. Jest w nim wiele prawdziwego poczucia humoru, a nie tego nierealnego i sztucznego co ostatnio w większości filmów (na pewno przed jakąś końcową bitwą bohaterowie sobie śmieszkują i w ogóle ale to zabawne ;-;). Aktor grający Hana Solo - jak najbardziej na plus. Nie zastąpi oczywiście Harrisona, ale nawet tego po nim nie oczekiwałam. Lando był również całkiem fajnie przedstawiony, Chewbacca to wiadomo :D Daenerys czy tam Qi'ra nieco gorzej, ale może moja ocena spowodowana jest tym, że nie jestem fanką tej aktorki.
Scena końcowa wbiła mnie w krzesło, bo czegoś takiego naprawdę się nie spodziewałam.
Film nie mógł mieć łatwo, bo wiele rzeczy było w nim do przewidzenia (Wow Han i Solo przeżyją! Ups... spoiler? Bo kto by się tego spodziewał?), ale jak dla mnie wypadł naprawdę dobrze.
Uważam, że jest sporo lepszy od Łotra i wydaje mi się, że jak dla mnie pobił też Przebudzenie Mocy i Powrót Jedi, ale to już tylko moja opinia.

I trzeba to zapamiętać: Han ZAWSZE strzela pierwszy xD

ocenił(a) film na 10
Haneueu

Mi ten film o młodym hanie solo oglądało sie znacznie przyjemniej niż TFA i TLJ .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones