PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 041
ocen
6,7 10 1 78041
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

To pytanie nurtuje mnie po obejrzeniu obrazu Rona Howarda. Nie będę się czepiać aktorów, choć ci występujący w głównych rolach są co najwyżej średni i Dryden Vos ot tak, jakby od niechcenia kradnie cały show. Nie będę się też czepiać scenariusza, który jest nie najwyższych lotów, ale broni się dzięki różnym smaczkom (takim np. jak walka w błocie Hana Solo z Wookiem czy robot L3 parodiujący Różę Luksemburg). Film da się obejrzeć – wprawdzie bez zachwytu, ale też bez większego niesmaku. Nie wnosi on jednak niczego interesującego do naszej wiedzy o świecie sagi Lucasa. Bez tych wszystkich wyjaśnień odnośnie przeszłości Hana Solo: skąd pochodzi, co oznacza jego nazwisko, gdzie poznał Chewbackę i w jakich okolicznościach wszedł w posiadanie Sokoła Millenium nie byliśmy wcale ubożsi. Nie znajduję nic na obronę decyzji o nakręceniu tego filmu. Oczywiście, pomijając zyski finansowe. Jednak to dotyczy wąskiej grupy ludzi wymienionych na końcowej liście płac i może akcjonariuszy Disneya. Dla mnie ten film mógłby w ogóle nie powstać.

ocenił(a) film na 5
Piron

Ten film wgl nie powinien mieć miejsca masz racje oglądając go czułem jak bym oglądał kino akcji w kosmosie z jakimiś mało obrysowanymi postaciami nawet muzyki było mało z całego uniwersum pierwszy raz zdażyło mi się żałować kasy na bilet i czasu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones