PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 153
oceny
6,7 10 1 78153
6,1 38
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Jestem fanem Gwiezdnych Wojen, ale nie jestem radykalny w tych poglądach typu: Harrison Ford jest tylko jeden! Nie. Z tymże, wybór aktora grającego w tej wersji pod Kątem nieźle napisanej postaci HANA SOLO został nietrafiony. Główny aktor stara się wpasować w ubranie Hana SOLO poprzez denne żarciki, głupie miny (tutaj zbyt głupie), i o ile w starym uniwersum Fordowi to pasowało i wychodziło, to o tyle ten nie wiadomo skąd aktor wygląda niczym zagubiony chłopczyk, który zgubił się w gęstej i mrocznej puszczy.

Rażąca jest też relacja Hana z Lando. Mam wrażenie, że ten stary Solo zachowywał by się nieco mniej...no, wiecie... w stosunku do Lando. Z resztą, postać tego drugiego skłania do takiego myślenia skoro widzimy jak ten obściskuje na rękach "rannego" Droida i to w bardzo komiczny sposób.

Poza tym sceny nie mają w sobie jakiejś głębi, duchowości, tak jak w poprzednich głównych filmach (zarówno w starym jak nowym kanonie).

Teraz już wiem dlaczego Han Solo został uśmiercony przez twórców. Bez tego nie mieli by pomysłu na fabułę i połączenie spin off-a z głównymi filmami tak jak robi to Marvel. Ale, jak to poprowadzą w tym przypadku, skoro Ron Howard swoją
nad wyraz " fantastyczną" wizją zepsuł film. Jest to solidny rzemieślnik reżyserski, ale ostatnio nie kręci zbyt ciekawie. Tak więc, po tej porażce może nie finansowej, ale wizerunkowej zarząd musi sobie przemyśleć , co dalej ze spin-offami względem głównych filmów uniwersum i jak poprowadzić "historie Hana Solo".

Ja nie pisze, że otaczający Hana świat w latach jego młodości nie wyglądał jak ten przedstawiony - z praktycznymi efektami i ciekawą charakteryzacją, bo to jest perfekcyjnie zrealizowane, tylko brak w tym wszystkim jakiejś metafizyki...W Łotrze wypadło to wszystko pomimo braku "Jedi" bardziej przekonująco

Widać, że mieli długoletni plan na spin off-y (jak było pisane z resztą w mediach) , który muszą teraz wstrzymać. Ciekawe na jak długo?

ocenił(a) film na 10
veteranos88

''Harrison Ford jest tylko jeden ''
Przyjmij do wiadomości że ford jest za stary na bycie zawsze Hanem Solo

''wybór aktora grającego w tej wersji pod Kątem nieźle napisanej postaci HANA SOLO został nietrafiony.''
A kto miał być tym wybranym aktorem według ciebie ??

''Teraz już wiem dlaczego Han Solo został uśmiercony przez twórców. Bez tego nie mieli by pomysłu na fabułę i połączenie spin off-a z głównymi filmami tak jak robi to Marvel ''
Mylisz sie ford już NIE CHCIAŁ w gwiezdnych wojnach grać dalej

'' skoro Ron Howard swoją
nad wyraz " fantastyczną" wizją zepsuł film. ''
Czemu tak uważasz że Howard zepsuł film ?? Jemu wyszedł nem film owile lepiej niż Abramowowi TFA i tlj Rian Johnson . Zobacz ich filmy to być noże do solo zdanie zmienisz .

''ale wizerunkowej zarząd musi sobie przemyśleć ''
Nad czym tu mają sie zastanawiać ?? Przecież od kiedy TFA ujrzało światło dzienne to , dla masy fanów okazało sie rozczarowaniem , to samo z TLJ .

''W Łotrze wypadło to wszystko pomimo braku "Jedi" bardziej przekonująco ''
W solo też jest brak jedi ....

''co dalej ze spin-offami względem głównych filmów uniwersum ''
Przecież TY i nikt z hejterów nie ma pojęcia o biznesie i jak powinno sie robić filmy o sw .

''który muszą teraz wstrzymać. Ciekawe na jak długo?''
Pewnie nad dalszymi losami Hana Solo w gwiezdne wojny historie będzie wznowione po sw9 .

''(jak było pisane z resztą w mediach) ''
NIE było nigdzie tam w mediach pisane

I to są Gwiezdne wojny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones