PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 77 969
ocen
6,7 10 1 77969
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Trzeci spin-off

ocenił(a) film na 8

Jak wiadomo spin-offy SW będą trzy. Jakieś pomysły na trzeci? Wszystkie myśli i newsy można wklejać tu :)

kubix45

Fajnie jakby zrobili film o łowcach nagród - co działo się z Boba Fettem po śmierci Jango, jak poznał Jabbe. No i mozna by rozwinąć wątek reszty łowców nagród, tych których pokazali w V części.

ocenił(a) film na 9
kubix45

Myślę, że spin-offów będzie więcej niż trzy. W latach 2021, 2023, 2025 pewnie zrobią czwartą trylogię, a w latach 2022, 2024, 2026 kolejne spin-offy...

Ja najbardziej chciałbym zobaczyć coś na długo przed Mrocznym Widmem. Walki dawnych Jedi z Sithami, do momentu, aż Sithowie musieli się ukryć, ponad tysiąc lat przed Mrocznym Widmem. Tą historię mogliby zrobić w formie czwartej trylogii... Chciałbym, żeby główna historia skończyła się na dziewiątej części, a później były robione już tylko spin-offy. Czwarta trylogia też w formie spin-offu...

Fajnie by było zobaczyć też coś o szkoleniu Palpatine'a przez Plagueisa, albo coś pomiędzy pierwszą, a drugą częścią. Najlepiej o tworzeniu armii separatystów i armii klonów przez Dooku. Mogło by też powstać coś o Obi-Wanie, Yodzie, albo mistrzu Windu. Powinni też zrobić spin-off dziejący się pomiędzy szóstą, a siódmą częścią: Młodość Kylo Rena, odnawianie zakonu Jedi przez Luke'a, przeciągnięcie Rena przez Snoke'a na Ciemną Stronę Mocy, zamordowanie padawanów Luke'a, przeciągnięcie kilku z nich na stronę Kylo, ucieczka Luke'a na Anch-To, powstanie Najwyższego Porzadku, Nowej Republiki i Ruchu Oporu.

ocenił(a) film na 8
elrond123

Myślę, że po ep. IX dadzą sobie spokój z EPIZODAMI tak na dekadę załóżmy, ale spin-offy jak najbardziej będziemy dostawać, fajnie by było zobaczyć coś osadzone w czasach STAREJ REPUBLIKI, najlepiej jakąś trylogię.

Co do Twojej wypowiedzi, na temat spin offu wporwadzającego do Trylogii VII-IX, to J.J Abrams mówił, że chętnie by się zajął spin-offem o Rycerzach Ren, czyli czymś osadzonym przed Epizodem VII :D
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
elrond123

Myślę że zamiast robić zamieszanie z tymi trylogiami. To po prostu zrobić oddzielną trylogię o Starej Republice. A co do kontynuacji, to w sumie fajnie by było zobaczyć czasy np. 100 ABY...albo i dalej.

elrond123

Myślę, że kolejna trylogia powinna być o Starej Republice o Revanie. Choć patrząc na Disneya to będzie coś nowego znowu wymyślał w przyszłości, dodając motywy z poprzednich epizodów. ;/

elrond123

Mnie z tych wszystkich pomysłów podobają się hyba te ostatnie oraz te "na długo przed Mrocznym Widmem" :D

użytkownik usunięty
kubix45

Moje typy!

Film o rycerzach Ren autorstwa J.J Abramsa :)
Solowy film o Obi Wanie Kenobim
I solowy film o Yodzie :) chyba najbardziej chciałbym coś o nim... O jego początkach

kubix45

Film o Yodzie to by było coś.

kubix45

Trylogia Dartha Bane'a :), to moja najulubieńsza postać

Korhil

Fajny pomysł ;)

ocenił(a) film na 10
Korhil

Nie ma szans na film o Dartha Bane'a bo był w starym unieważnionym przez Disneya kanonie

ocenił(a) film na 8
kubix45

Ciekawym materiałem byłby "Tarkin" pióra Jamesa Luceno, niezła akcja, barwne postaci po obydwu stronach, pejzaże...

ocenił(a) film na 8
Darek_Wolkowicz

Książka była słaba, ale film mógłby być fajny

ocenił(a) film na 9
kubix45

Podobno są już planowane filmy do 2025 (przynajmniej) więc nie trzy ;) Za dużo postaci, by tylko 3 zrobić :D






A trzeci na 70% o Boba Fett'cie

ocenił(a) film na 9
kubix45

Ja osobiście bym zobaczył losy Obi Wana pomiędzy 3 a 4 epizodem, lub przed 1-wszym.
Oczywiście losy Yody.
Nie obraził bym się gdyby pojawił się o Mace Windu :)


Na pewno zobaczymy te dwa pierwsze kiedyś :D

ocenił(a) film na 6
TheDrolix

Też bym chętnie zobaczył film o Yodzie.

Kiedys czytałem jakiś artykuł o tej postaci i powiem wam ze film bylby mega.

kubix45

Ja proponuje trylogie o Jar Jarze.

Epizod I: Meesa Przebudzenie
Epizod II: Ostatni Gunganin
Epizod III: Otoh Gunga kontratakuje

To byłby hit.

ocenił(a) film na 8
Anakin_Skywalker

Kanon próbuje nas zwieść, ale my sie nie damy, my, adepci Binksa(binksanators?) wiemy że to tylko przykrywka, jako klaun sciągał dzieci na ciemną stronę

kubix45

Order of the Knights of Binks aka Binksanators. Dokładnie, nasz mistrz wymyślił doskonałą przykrywkę by zwerbować nowych adeptów.

kubix45

Jak wiele fanów chciałbym spin-offa o Kenobim, ale raczej tego się prędko nie doczekam. Film o Hanie dla mnie jest o wiele mniej ciekawym, nawet wolałbym już bardziej Boba Fetta.

użytkownik usunięty
kubix45

Historia niepowiązana z Sagą, o postaci niepowiązanej z Sagą.

Reżyseria: Alfonso Cuaron / Darren Aronofsky / Gore Verbinski / Duncan Jones / Guillermo Del Toro / Brad Bird / Joon-ho Bong

ocenił(a) film na 8
kubix45

Osobiście czekam na film o przygodach Kita Fisto lub Vadera (między 18 a 2 BBY). Najlepiej, aby więcej uwagi zostało poświęcone innym rasom niż ludzka.

kubix45

Myślę że coś o Starej Republice to byłoby coś nieco innego, viś co naprawdę przyciągnęłoby uwagę fanów (oczko do SidaLeniwca ;))!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones