PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 041
ocen
6,7 10 1 78041
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

1. Czy na końcu ten co rozmawiał z Qi'Ra przez hologram to był Darth Maul ?
2. Po miedzy jakimi filmami dzieje się ten film ?
3. Wiadomo coś o trzecim filmie z cyklu Gwiezdne wojny - historie ?

ocenił(a) film na 7
Seba_paj

1. Tak, to Maul. Dla wyjaśnienia: przeżył pojedynek z Obi-Wanem, a jego dalsze losy możemy poznać w 5 sezonie serialu Wojny Klonów.
2. Film dzieje się około 10 lat przed częścią IV, a po części III
3. Nieoficjalnie mówi się, że trzeci film opowiadać będzie historię Boby Fetta albo Obi-Wana po epizodzie III. Lecz oficjalnie nic nie wiadomo.

Gazor090

1.wiem że maul przeżył walkę z Obi-Wanem, i oglądałem serial Wojny Klonów, ale Maul zginą w rebeliantach.
2.a biorąc pod uwagę Łotr 1 to akcja dzieje się po 3 i przed łotrem 1 ? bo chyba Łotr 1 dzieje się tuż przed 4.
3.chciałbym zobaczyć film o Maulu co działo się z nim przed filmem Hana solo i co będzie się ziało po tym jak rozmawiał z Qi'Ra.
Chciał byś mi chciał napisać: przecież wadziłeś seriale wojny klonów i rebeliantów to po co ci to ?
To bym ci napisał: no przecież te historie są inne niż te w serialach, a Darth Maul jest moim ulubionym antologistą z Gwiezdnych wojnach.

ocenił(a) film na 7
Seba_paj

Solo rozgrywa się między ROTS a Rogue One. Serialowo między Clone Wars a Rebels. Po TCW Maul uciekł Dooku, po tym jak go Sidious pokonał w TCW. Na największą uwagę zasługuje fakt, że Maul ma miecz świetlny inkwizytora w Solo. To oznacza jakiś konflikt Maula z Vaderem i inkwizytorami.
Wszystkie prace nad spinoffami z serii A Star Wars Story zostały wstrzymane przez to, że Solo okazał się klapą finansową. Z tego powodu jest mało prawdopodobnie, że zobaczymy jeszcze Maula na dużym ekranie.

ocenił(a) film na 7
Seba_paj

Też uwielbiam to, jak rozwinęli postać Maula w serialach. Mam nadzieję, że jeszcze się gdzieś pojawi, np. w przyszłorocznym 7 sezonie wojen Klonów :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones