PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 77 969
ocen
6,7 10 1 77969
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

młodego Solo nie zagra Anthony Ingruber?! Nie da się być bardziej podobnym ...

ocenił(a) film na 10
kpajdo

czemu krytykujesz przed premierą zamiast po ??

Gokussb

Chodzi o podobieństwo aktora. Alden może zagrać super ale wizualnie nie będzie przypominał Forda tak jak Ingruber.

ocenił(a) film na 10
kpajdo

człowieku to a widziałeś filmy z udziałem tego młodego aktora ??? Jak nie to obejrzyj i przekonasz sie że to dobry aktor , i tylko według takich hejterów jak ty ten młody fordem nie będzie .

I pewnie sie zdziwisz ale ja sobie wyobrażam by w roli hana solo był kto inny niż Harrinson ford .

Gokussb

A widziałeś filmy z Ingruberem? Jak nie to również nie komentuj. Dla fanów SW ważne jest aby postać Solo była spójna wizualnie i ten aktor całkowicie by to zapewnił.
Możesz być fanem Aldena ale nie musisz rzucać się na wszystkich krytykujących casting. Może być świetnym aktorem ale wizualnie pasuje bardziej kto inny.

ocenił(a) film na 10
kpajdo

Widziałem filmy o nim więc zabłysnąć ci sie nie udało . Np w filmie Awatar wypadł doskonale ten aktor , a jak masz wątpliwości wejdź w mój profil i znajdź oceny filmów o Ingruberem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones