PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 041
ocen
6,7 10 1 78041
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Zabijcie sie!!!

ocenił(a) film na 7

Po premierze VIII epizodu SW moje oczekiwania jakoś względem SW Disneya spadły na łeb na szyję.Niemniej Hanowi Solo należy dać szansę.Wiecie co? Śmieszne są te hur durzenia że Ford nie gra i Han Solo to tylko Harrison. Mad Max to był tylko Mel Gibson a Tom Hardy wyszedł z tego obronną ręką , aktorów zmieniano w Bondach wielokrotnie i nie bardzo orientuje się czemu aktor grający Hana jest tak hejtowany. Prawdę mówiąc film reżyseruje jeden z lepszych reżyserów jaki w ogóle wziął się za tematykę ,scenariusz napisał Kasdan a w rolach drugoplanowych Harrelson i Bettany czyli świetna obsada.To w czym jest problem? Film będzie do kitu bo teaser czy co?

ocenił(a) film na 4
a_kwitek

Ale Mad Max z Hardym można odbierać jako reboot i wtedy to w ogóle nie ma znaczenia.

ocenił(a) film na 10
Leszy2

bredzisz i tyle

ocenił(a) film na 4
Gokussb

Aha. Nie mamy argumencików. Co?
Dlatego, że w GW liczy się spójność postaci. Nie po to wstawiano w końcówkę Powrotu Jedi Haydena Christensena, nie po to pieczołowicie rekonstruowano Księżniczkę i Tarkina, aby w Hanie Solo całkiem to olać i pozwolić Ehrenreichowi, kreować się na nowego Solo tracąc spójność. A można było to zrobić dobrze, tak aby nowy aktor grał nie tylko młodego Solo, ale też młodego Forda.

ocenił(a) film na 10
a_kwitek

Po tym jak TFA i TLJ było mierne i rozczarowujące , dam temu filmowi z młodym hanem solo szanse .

ocenił(a) film na 4
Gokussb

I dlatego stawiasz się jak wesz na kołnierzu?
Odpowiedz mi dopiero jak obejrzysz Han Solo:Gwiezdne Wojny - Historie

ocenił(a) film na 10
Leszy2

co ty bredzisz wogóle nie stawiam sie .

ocenił(a) film na 4
Gokussb

w ogóle pisze się osobno.

ocenił(a) film na 7
Leszy2

A zdania zaczyna się z wielkiej litery.

ocenił(a) film na 4
szymon0018

Imiona też.

a_kwitek

Ten film przechodził podobno z rąk do rąk, wybór aktora jak gł. bohatera był bardzo nietrafiony. W każdym razie nie zamierzam na to iść do kina, wypożyczę na blu-ray i zobaczę czy warto. Na film o Kenobim to bym poszedł. :)

ocenił(a) film na 10
LordWieslaw55

W czarnych barwach na ten film patrzysz . I za bardzo sie do twarzy forda sie przyzwyczaiłeś w tym cały kłopot

Gokussb

Tak przyzwyczaiłem się, że Han Solo to Ford, tak samo jak Indiana Jones to Ford. Jednak nie tylko to jest powodem, nie uważam tego filmu za mega ważnego do obejrzenia na chwilę obecną.

ocenił(a) film na 10
LordWieslaw55

więc ja cie zaskoczę ja uważam ten film za ważny i na niego pójde .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones