Odtwórz Zwiastun nr 1 polski 5:20

Zobacz Hannah Montana i Miley Cyrus: Koncert Best of Both Worlds zwiastun

Film

Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour

2008 1 godz. 14 min.
5,2 1 494
oceny
5,2 10 1494
154
chce zobaczyć
{"id":"473478","linkUrl":"/film/Hannah+Montana+i+Miley+Cyrus%3A+Koncert+Best+of+Both+Worlds-2008-473478","alt":"Hannah Montana i Miley Cyrus: Koncert Best of Both Worlds","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/34/78/473478/7393505.2.jpg"}
Trójwymiarowy zapis koncertu w ramach zorganizowanego tournée odtwórczyni Hannah Montana - Miley Cyrus z 2007 roku.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Hannah Montana i Miley Cyrus: Koncert Best of Both Worlds
Hannah Montana i Miley Cyrus: Koncert Best of Both Worlds (2008) Zwiastun nr 1 polski 5:20
Hannah Montana i Miley Cyrus: Koncert Best of Both Worlds | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 polski | 2008 | Film 'Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour" to nagranie koncertu młodej gwiazdy serialu "Hannah Montana" w 3D. Serial opowiada o nastolatce która jest też gwiazdą pop - Hannah Montana. Właśnie to na fabule tego serialu, opiera się cały koncert, który składa się z występów Miley Cyrus śpiewającej swoje debiutanckie piosenki oraz Miley przebranej za Hannah Montana, wykonując piosenki z serialu. Supportem Miley jest zespół Jonas Brothers. Trasa koncertowa Cyrus biła rekordy popularności w USA a film 3D cieszy się ogromną popularnością wśród fanów Miley, szczególnie tych którzy nie mogli być na koncercie.

'Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour" to nagranie koncertu młodej gwiazdy serialu "Hannah Montana" w 3D. Serial opowiada o nastolatce która jest też gwiazdą pop - Hannah Montana. Właśnie to na fabule tego serialu, opiera się cały koncert, który składa się z występów Miley Cyrus śpiewającej swoje debiutanckie'Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour" to nagranie koncertu młodej gwiazdy serialu "Hannah Montana" w 3D. Serial opowiada o nastolatce która jest też gwiazdą pop - Hannah Montana. Właśnie to na fabule tego serialu, opiera się cały koncert, który składa się z występów Miley Cyrus śpiewającej swoje debiutanckie piosenki oraz Miley przebranej za Hannah Montana, wykonując piosenki z serialu. Supportem Miley jest zespół Jonas Brothers. Trasa koncertowa Cyrus biła rekordy popularności w USA a film 3D cieszy się ogromną popularnością wśród fanów Miley, szczególnie tych którzy nie mogli być na koncercie.

boxoffice
$70 642 036 na świecie
$65 281 781 w USA
$5 360 255 poza USA
budżet
$7 000 000
studio
Walt Disney Pictures
data produkcji
2008
tytuł oryg.
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour
inne tytuły
Hannah Montana i Miley Cyrus: Koncert Best of Both Worlds Polska
Więcej...
Na koncercie Miley otrzymuje od jednego z widzów bukiet kwiatów. Kładzie go przed sobą na scenie, ale w następnym ujęciu kwiatów już nie ma. 
Podczas wykonywania piosenki "Nobody's Perfect" Hannah Montana ma na sobie dżinsową kamizelkę, która pojawia się i znika między ujęciami.
Zdjęcia do filmu powstały w Anaheim (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Miley cyrus

  beeti95

  Według mnie ta cała Miley cyrus jest brzydka i ohydnie śpiewa!!! Totalna z niej porażka!!!1

 • Majstersztyk...

  patryk677 ocenił(a) film na 1

  Ten film... ba to dzieło jest niesamowite .Sam Tarantino nie napisałby lepszego scenariusza.Najbardziej ekscytującym momentem filmu były bezapelacyjnie napisy końcowe których przekaz zmusza do refleksji.Widać na co reżyser kładł największy nacisk podczas kręcenia filmu.

 • Dublerka

  BitchesLoveCake ocenił(a) film na 10

  Gdy kończy się 2 zwrotka "We Got The Party" Miley schodzi ze sceny i wchodzi za nią dublerka, która udaje że śpiewa. Od momentu zamiany nie ma zbliżenia na jej twarz...

  1
  • żal.pl

   inka67

   Brak mi słów.Chyba se Ferrero zjem. Bo jak to se mawia reklama: Ferrero jak tysiąc słów

   1
   • Best of both worlds

    Wertyp

    Czy tak nie nazywał się pornol z transseksualistami, który oglądał Randall w "Sprzedawcach"? Czyżby Cyruska ukrywała coś, co ma w spodniach? :P