Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć

2012 1 godz. 47 min.
4,5 24 237
ocen
4,5 10 24237
4 337
chce zobaczyć
{"rate":4.25,"count":4}
{"type":"film","id":623521,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Hans+Kloss.+Stawka+wi%C4%99ksza+ni%C5%BC+%C5%9Bmier%C4%87-2012-623521/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć
  • jackc1977 ocenił(a) ten film na: 1

naprawdę winszuję temu kto zdołał to przetrawić za jednym zamachem. Totalne dno,syf i malaria. Myślałem że to parodia.

• K_M_Leider ocenił(a) ten film na: 3

jackc1977 Parodia to dobre określenie. Również mam takowe odczucie. Szkoda...

• tomash74 ocenił(a) ten film na: 4

jackc1977 Mi jakimś cudem udało się dotrzeć do końca za pierwszym razem i mogę uczciwie powiedzieć, że gorzej już nie dałoby się spieprzyć żadnego filmu - totalna porażka! Zniewieściali aktorzy i sztuczne mało kobiece aktorki. Do tego bezpłciowa fabuła i taki sam scenariusz. Jak ktoś słusznie zauważył - policzek dla widzów trudny do wybaczenia...

• jackc1977 Absolutne okaleczenie, zbrodnia, skaza na obliczu polskiego kina. Pociąć to ścierwo, spalić, a prochy rozsypać w najdalszych zakątkach globu. Twórca tej próbki gówna powinien zapier***ać na galerze z Mauserem w dupie. Ot co, drogi panie, że tak powiem kolokwialnie, Ch*j, dupa i kamieni kupa...

• ronin29 ocenił(a) ten film na: 1

jackc1977 Powinni wytarzać w smole i pierzu tych, co przyczynili się do powstania tego "dzieła". Ten kaszan powstał chyba specjalnie, by zochydzidzić postać Klossa

• Robert800520 ocenił(a) ten film na: 9

jackc1977 A jednak Karewicz jak zwykle stwarza mistrzowską kreację