PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437521}
6,3 12 765
ocen
6,3 10 1 12765
6,5 13
ocen krytyków
Happy Go Lucky, czyli co nas uszczęśliwia
powrót do forum filmu Happy-Go-Lucky, czyli co nas uszczęśliwia

Skrzywdzony w młodości, pielęgnujący skrzywdzenie w dorosłości. Pełen roszczeń do
świata i ludzi w myśl zasady "przecież wiele przeżyłem, więc mi się należy". Guzik. Trafił na
kobietę, która mu się spodobała, i zamiast przejąć inicjatywę i spróbować pozwolił jej
wdzięczyć się nieświadomie i rozwijać w nim chore wyobrażenia. Na końcu zobaczył jak
kobieta mizia się ze swoim facetem i wpadł w furię, bo rzeczywistość nie odpowiadała jego
wyobrażeniom. I całą swoją frustrację przelał na tą kobietę. I co dalej? Gdyby kobieta nie
była jaka była pewnie zamknęłaby się w sobie, jak klocek domina zamieniła w kolejne
chodzące zombie. Ale tak się nie stało. Pozytywne podejście do życia bohaterki okazało się
silniejsze. Niestety samo nic nie przychodzi, mimo ciężaru przykrych doświadczeń trzeba
znaleźć siły i samodzielnie zabiegać o szczęście. Nie oczekiwać, że ludzie sami się pojawią
i sami szczęście zaszczepią. To tak nie działa... Nie wiem po co to piszę, ale widocznie
musiałem :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6

napisałeś po to, bym ja to przeczytała. dzięki, potrzebowałam tego od dawna bardzo.

Ta wesoła idiotka, jest tak egoistycznie bezmyślna, że nawet nie zauważa jak dotkliwie krzywdzi ludzi najbardziej skopanych przez los (głównie mężczyzn). Dla mojej wrażliwości jest ona nie do przyjęcia.
A film niezły, każdy widz wg. swojej wrażliwości może inaczej oceniać bohaterów.

ocenił(a) film na 8

Dorzućmy tylko, że Scott jest elegancko wpisany między postać ucznia Poppy, który agresją reaguje na przemoc w rodzinie i niekomunikatywnego bezdomnego, z którym Poppy udaje się nawiązać coś na kształt kontaktu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones