PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785779}
6,9 727
ocen
6,9 10 1 727
Happy Olo – pogodna ballada o Olku Dobie
powrót do forum filmu Happy Olo – pogodna ballada o Olku Dobie

Pomijam muzykę, bo to kwestia gustu. Nie wiem jednak w jaki sposób pasuje ona do Pana Doby czy jego przygód. Wiele różnych technik i metod wykorzystanych, ale na co to wszystko? To jest tak bogata postać, że można było te wizje, a'la na haju, pominąć, to samo tyczy się tych lotniczych ujęć jadącego samochodu. Nie chodzi mi o wrażenia artystyczne, lecz o treść. Zamiast go stale słuchać, to po każdej krótkiej anegdocie, przez kilka minut, oglądamy jakieś beznadziejne animacje. Im większa postać, tym mniej efekciarstwa potrzebuje, patrz: wywiad ze Szpilmanem. Jednorodna, monotonna wręcz forma, a chłoniesz materiał całym ciałem.

MattWWA

Gdzie obejrzałeś film? Nie mogę znaleźć

ocenił(a) film na 3
Manor

Puszczali w TVP (1 lub 2) w dniu śmierci Pana Doby o 20:30. Wiele nie straciłeś.

MattWWA

Dzięki za info!

ocenił(a) film na 8
Manor

https://vod.tvp.pl/video/happy-olo-pogodna-ballada-o-olku-dobie,happy-olo-pogodn a-ballada-o-olku-dobie,52318657

ocenił(a) film na 5
Manor

Vod.mdag.pl

ocenił(a) film na 2
MattWWA

Dokładnie, twórcy "przeartyzowali", aż do porzygu wręcz. Obmarszczało mnie oglądanie tego paskudztwa. Tym bardziej spieprzone, bo mając do obróbki tak interesującego faceta jakim był p. Doba wpakowali to w jakieś gówniane pseudoartystyczne ramki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones