1 godz. 5 min.
6,9 676
ocen
6,9 10 676
1 896
chce zobaczyć
{"rate":7.5,"count":2}
{"type":"film","id":785779,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Happy+Olo+%E2%80%93+pogodna+ballada+o+Olku+Dobie-2017-785779/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Happy Olo – pogodna ballada o Olku Dobie
  • MattWWA ocenił(a) ten film na: 3

Pomijam muzykę, bo to kwestia gustu. Nie wiem jednak w jaki sposób pasuje ona do Pana Doby czy jego przygód. Wiele różnych technik i metod wykorzystanych, ale na co to wszystko? To jest tak bogata postać, że można było te wizje, a'la na haju, pominąć, to samo tyczy się tych lotniczych ujęć jadącego samochodu. Nie chodzi mi o wrażenia artystyczne, lecz o treść. Zamiast go stale słuchać, to po każdej krótkiej anegdocie, przez kilka minut, oglądamy jakieś beznadziejne animacje. Im większa postać, tym mniej efekciarstwa potrzebuje, patrz: wywiad ze Szpilmanem. Jednorodna, monotonna wręcz forma, a chłoniesz materiał całym ciałem.

• MattWWA Gdzie obejrzałeś film? Nie mogę znaleźć

• MattWWA ocenił(a) ten film na: 3

Manor Puszczali w TVP (1 lub 2) w dniu śmierci Pana Doby o 20:30. Wiele nie straciłeś.

• MattWWA Dzięki za info!

• kamilek32 ocenił(a) ten film na: 8

Manor https://vod.tvp.pl/video/happy-olo-pogodna-ballada-o-olku-do...

• AmoK_2 ocenił(a) ten film na: 5

Manor Vod.mdag.pl

• Wojciech_Oxz ocenił(a) ten film na: 2

MattWWA Dokładnie, twórcy "przeartyzowali", aż do porzygu wręcz. Obmarszczało mnie oglądanie tego paskudztwa. Tym bardziej spieprzone, bo mając do obróbki tak interesującego faceta jakim był p. Doba wpakowali to w jakieś gówniane pseudoartystyczne ramki.