kiedys ta kreskowka mnie interesowala, teraz doroslych wgl to nie interesuje.. sama przemoc i krew.. dla tych co nie wierza zapraszam na filmik
https://m.youtube.com/watch?v=R_KEUb1Qkgk
nie polecam. ogladalem chyba wszystkie odcinki, male dzieci to moze interesowac, ten filmik jest od 18+ jak cos bo sama przemoc tam jest.. jak jestescie niepelnoletni mozecie obejrzec jakis inny filmik mniej "MAKABRYCZNY". nie polecam.
Mnie również dawniej interesowała. Teraz już niezbyt. Dowcip polega właśnie na tym że dorośli już wiedzą że ta kreskówka nie jest w rzeczywistości taka fajna, więc oglądają ją główne dzieci/wczesna młodzież mniej więcej w wieku 10-11-12 lat (a przynajmniej ja tak miałem), ponieważ ich to śmieszy, nie mają jeszcze pojęcia o pewnych rzeczach i wiedzą że to jest tylko film i że to się nie dzieje naprawdę.