Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay

1 godz. 42 min.
7,0 56 673
oceny
7,0 10 56673
5 198
chce zobaczyć
{"type":"film","id":286816,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Harold+%26+Kumar+Escape+from+Guantanamo+Bay-2008-286816/tv","text":"W TV"}]}

Harold i Kumar tym razem wybierają się do Amsterdamu by odszukać Marię - ukochaną Harolda. Przy okazji chcą się nieźle zabawić w tym kraju, ze względu na fakt legalizacji marihuany.

JameSoft
opis użytkownika

Akcja filmu zaczyna się w mieszkaniu Kumara i Harolda chwile po udanej wyprawie do White Castle. Chłopcy przygotowują się do wyprawy na Amsterdam w pogoni za ukochaną Harolda - Marią. Problemy zaczynają się już przed wejściem na pokład samolotu. Kumar zadziera z ochroną sprzeciwiając się kontroli osobistej. Już na pokładzie Kumar znów sprowadza na nich kłopoty, aby umilić sobie czas zabiera ze sobą fajkę wodną do toalety na pokładzie. Podczas turbulencji drzwi toalety zostają otwarte, fajka pomylona z bombą... a chłopcy wzięci za terrorystów. Samolot ląduje a Harold i Kumar trafiają do Guantanamo Bay.

watielo
opis użytkownika

Dwaj amatorzy marihuany, bohaterowie komedii "Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay" pakują się w tarapaty w czasie podróży ze Stanów Zjednoczonych do Holandii. Tego samego ranka, gdy Harold Lee i Kumar Patel spożywają posiłek w White Castle, Harold dowiaduje się, że ukochana przez niego dziewczyna, Maria, odleciała do Amsterdamu. Obaj natychmiast postanawiają udać się za nią, by Harold mógł wyznać miłość pani swojego serca.
W samolocie, którym lecą do Holandii, jedna z fanatycznych pasażerek bierze Kumara za terrorystę. Wydarzenie to zmienia ich życie w niebezpieczny rollercoaster. Dodatkowo jeszcze celnicy znajdą w ich bagażach wodną fajkę do palenia trawki i również wezmą ich za terrorystów.
Samolot zostaje zawrócony z trasy, a przyjaciele zamiast w Amsterdamie lądują w Guantanamo na Kubie, w amerykańskim więzieniu, gdzie przetrzymuje się ludzi podejrzanych o terroryzm.

Kono
opis użytkownika

Harold Lee (John Cho) i Kumar Patel (Kal Penn), dwaj najlepsi kumple, wybierają się w podróż do Holandii, gdzie jeden z nich zamierza wyznać miłość swojej ukochanej. Podczas lotu dochodzi do zaskakujących wydarzeń z ich udziałem. W efekcie Harold i Kumar zostają uznani za terrorystów i zamiast w Amsterdamie lądują w Guantanamo na Kubie. I tak rozpoczyna się przygoda ich życia.

oficjalny opis prod. telewizyjnej