PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476021}

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
7,7 357 247
ocen
7,7 10 1 357247
6,5 33
oceny krytyków
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II
powrót do forum filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

właśnie obejrzałem chyba pierwszy raz Harry Potter i Komnata Tajemnic wersja rozszerzona to znaczy wszystkie sceny usunięte są wplecione !!! I muszę powiedzieć , że czułem się tak jak z Lord of the Rings z rozszerzonymi , czułem się tak jak bym oglądał ten film pierwszy raz a oglądałem go 13 czerwca 2014 rok w TVN właśnie tą samą część , Harry Potter i Komnata Tajemnic i gdybym mógł wystawił bym 20/10 ale nie mogę . Polecam wszystkim Harry Potter i Komnata Tajemnic wersja rozszerzona niestety jest tylko w wersji angielskiej ale słyszeć oryginalne głosy aktorów w mojej ulubionej części Harry Potter i Komnata Tajemnic na nowo mnie zaczarowuje :)
Gratulację dla Chrisa Columbusa stworzył piękne arcydzieło

ocenił(a) film na 10
LobeliaSakvil

Zgadzam się ze wszystkim :).

ocenił(a) film na 9
LobeliaSakvil

Chyba naprawdę warto obejrzeć wersję rozszerzoną skoro robi takie wrażenie. Szkoda, że nie ma jej po polsku.

ocenił(a) film na 10
looki14

no cóż szkoda ale jest takie powiedzenie "jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma" a uwierz mi nie pożałujesz tym bardziej że nie potrzebujesz ani napisów ani dubbingu gdyż ten film rozumiesz a słyszenie oryginalnych głosów aktorów na nowo cię zaczaruje uwierz każdy powie że oryginalne głosy aktorów są nieziemskie :) polecam naprawdę link ci dałem na priv chyba ze go nie masz mogę dać jeszcze raz

ocenił(a) film na 9
LobeliaSakvil

Dialogi w Komnacie Tajemnic znam na pamięć za wyjątkiem oczywiście tych pominiętych scen :P

ocenił(a) film na 10
looki14

no ale usunięte sceny idzie obejrzeć na Youtube wiem że wiesz ale mówie to komuś gdyby ktoś nie wiedział ale tak jak mówię oryginalne głosy aktorów zaczarowują jeszcze bardziej uwierz a nie pożałujesz to najlepsze co może być w Harry Potter

ocenił(a) film na 9
LobeliaSakvil

Oglądałem kiedyś z ciekawości w oryginale z napisami. Głosy też brzmiały dobrze. Nie była jednak to wersja rozszerzona.

ocenił(a) film na 10
looki14

Mnie się bardzo podobają oryginalne głosy aktorów po prostu Emma Watson ma przepiękny głos ale dubbing też lubię

ocenił(a) film na 5
LobeliaSakvil

to było z napiisam w TVN?

ocenił(a) film na 10
humorek22

Umiesz czytać ze zrozumieniem ? Co ? Nie w TVN nie ma wersjii z napisami boże ludzie myślcie za nim o coś zapytacie

LobeliaSakvil

TVN z dużych liter a "Bóg" z małej? That's really loooow.

LobeliaSakvil

Mogę prosić te linki ?
Orientujesz się może czy inne części są w wersji rozszerzonej/reżyserskiej po polsku lub z napisami ?

ocenił(a) film na 10
Mati_1313

na TNT torrent masz zaznacz filmy wpisz sobie Harry Potter i tam masz znajdziesz obie pierwsze części, Extedent niestety najmniejszy rozmiar to 6 gb i jak kolega wspomniał bez napisów

ocenił(a) film na 7
LobeliaSakvil

Czy ja też mogę prosić link na priv?

ocenił(a) film na 10
JonathanMD

na TNT torrent masz zaznacz filmy wpisz sobie Harry Potter i tam masz znajdziesz obie pierwsze części, Extedent niestety najmniejszy rozmiar to 6 gb i jak kolega wspomniał bez napisów

kolega już chyba nie odpisze, mogę dać ja na priv

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones