PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30571}

Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Harry Potter and the Sorcerer's Stone
7,5 436 320
ocen
7,5 10 1 436320
6,8 34
oceny krytyków
Harry Potter i Kamień Filozoficzny
powrót do forum filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Listy

ocenił(a) film na 10

Właśnie skończyłam oglądać (kolejny raz) 1 część Harrego i po raz kolejny miałam ochotę podejść do niego strzelić go w twarz i powiedzieć "IDIOTO PRZESTAŃ SKAKAĆ JAK DEBIL DO TYCH LISTÓW I PODNIEŚ JEDEN - albo nawet i z 10 jeśli masz ochotę - Z PODŁOGI!!!!!!"

Czy wy też tak macie??

Tindela

W sedno!

ocenił(a) film na 10
rhotax

Hahahahahahahah...

Zobaczyłam twój komentarz, popatrzyłam na avatar i myślałam że UMRĘ :D :D :D

ocenił(a) film na 7
Tindela

Myślę, że Dursleyowie skąpili Harry'emu na wymianę szkieł w okularach, przez co nie dowidział i nie mógł wycelować, by złapać kopertę

ocenił(a) film na 10
Bujdka1992

LMAO ;-D
Biedny Harry... Ale chyba to zaklecie, które Hermiona na nie rzuciła w pociągu mu i te szkła dopasowało ;-)
Och żeby to w realu było takie łatwe... Puf i masz dopasowne szkła i nie potrzebujesz stać w kolejkach do okulisty :-P

użytkownik usunięty
Tindela

Tak. Zastanawiam się jak on mógł nie podnieść chociaż jednego listu i przeczytać jego treść. Przecież to było takie oczywiste...

ocenił(a) film na 10
Tindela

To samo sobie pomyślałam. Harry na pewno nie zostałby przydzielony do Ravenclaw :D

ocenił(a) film na 10
xo_Dreamer_xo

Ja osobiście noszę z dumą brąz i niebieski więc może dla mnie to oczywiste... Nie myślałam o tym z perspektywy innych domów ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones