PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34282}

Harry Potter i więzień Azkabanu

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
7,7 417 143
oceny
7,7 10 1 417143
7,6 34
oceny krytyków
Harry Potter i więzień Azkabanu
powrót do forum filmu Harry Potter i więzień Azkabanu

Harry Potter i Więzień Azkabanu to trzecia część młodego czarodzieja . Film spodobał mi się bardzo . Aktorzy bardzo dobrze zagrali swoje postacie , dźwięk , muzyka , efekty i bardzo dobry dubbing który mi się bardzo spodobał . Daje 10/10 ;)

wikolek2

Dla mnie tez 10/10. Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
wikolek2

Harry Potter i więzień Azkabanu (ang. Harry Potter and the Prisoner of Azkaban) – film fantasy, na podstawie książki Joanne K. Rowling pod tym samym tytułem.

Z pilnie strzeżonego więzienia ucieka niebezpieczny przestępca – Syriusz Black, ojciec chrzestny Harry'ego podejrzany o zamordowanie Petera Petergiew oraz dwunastu mugoli. W trzeciej części przygód niezwykłego czarodzieja poznajemy nowego nauczyciela Obrony Przed Czarną Magią, oglądamy Hagrida w nowej roli oraz dowiadujemy się więcej o przeszłości profesora Snape'a. Wyprawiamy się także wraz z trzecioklasistami do obfitującego w atrakcje Hogsmeade, jedynej wioski w Anglii zamieszkanej wyłącznie przez czarodziejów. Po piętach uczniów depczą mrożący krew w żyłach Dementorzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones