PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34282}

Harry Potter i więzień Azkabanu

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
7,7 416 844
oceny
7,7 10 1 416844
7,5 33
oceny krytyków
Harry Potter i więzień Azkabanu
powrót do forum filmu Harry Potter i więzień Azkabanu

Wiec tak... Jak wszystko to co bylo ukazane w filmie moglo sie stac?? rozumiem ,ze sie cofneli w czasie itp. ale gdzie sens? np. scena'' , ''na koncu okazuje sie ,ze to harry potter uratowal siebie'' '' zawolanie wilkolaka ''pffffff Jak mogli to zrobic skoro fabula filmu dziala sie przed cofnieciem w czasie? Jest na to jakies wytlumaczenie? rozumiem jakby najpierw bylo tak ,ze dziala sie jakas akcja a potem bohater chcialby zmienic bieg wydarzen historri. Ale skoro w trakcie filmu sie dowiadujemy ,ze to oni zawolali wilkolaka i ,ze to harry ich obronil to jest to blad w fabule... Umie ktos wytlumaczyc to fabule?

rotanimod

To tak jakbym lezal pijany na torach a ktos mnie przeniósł obok na trawe i ocalil zycie a potem okazaloby sie ,ze to ja cofniety w czasie... totalnie bez sensu ;) inna sprawa jakby to byl moj kolega i on by zginal a ja przeniósłbym sie w czasie zeby zmienic bieg wydarzen historii i cofajac sie przeniosl bym go na trawe wtedy mialoby to sens. Cos sie musi wydarzyc zeby mozna bylo to zmienic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones