PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103962}
7,7 2 015
ocen
7,7 10 1 2015
8,0 5
ocen krytyków
Harvey
powrót do forum filmu Harvey

Moj Ukochany

użytkownik usunięty

Cóż moge napisać - czy jest cos bardziej optymistycznego niż Harvey? Film szokujący pogodą ducha, szczególnie dla kogos wsiąkniętego w Polskie kino w którym tematem przewodnim są bite, maltretowane dzieci. Polecam na ciemne chmury, smutek i chwile zwątpienia...

Taki film, a ja go nie mogę obejrzeć, ponieważ nie mam napisów od dłuższego czasu...

użytkownik usunięty
Camil

hmm, napisy do Harveya były - wiem bo sam uczestniczyłem w ich tworzeniu. Dość prowizoryczne, ale spokojnie dawało rade obejrzeć. Zamieściliśmy je na napisy.org, które jak wiadomo zostały zlikwidowane. Muszą być na płycie Z Harveyem którą obecnie ma moja koleżanka, ale jak odda to postaram się wrzucić je na napisy.inf.

O, fajnie jakbyś wrzucił. Byłbym Ci wdzięczny...:-)

użytkownik usunięty
Camil

Dzisiaj dodałem http://napisy.info/Napisy91474.html

coś bardziej optymistycznego niz Harvey? Moze Its wonderfull life.

ocenił(a) film na 9
3pe

Oj tak! Ten film to optymizm do potęgi. Capra+Stewart i mamy ponadczasowe arcydzieło! Tylko szkoda że w Polsce tak mało znzny...

Filmy zdecydowanie bardziej optymistyczne niż Harvey to filmy Capry: You Can't Take It With You, It's a Wonderful Life, Mr. Deeds Goes to Town i Mr. Smith Goes to Washington. Mogą być krytykowane jako zbyt idealistyczne, ale właśnie dlatego zawsze podniosą na duchu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones