PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771748}
5,5 1 806
ocen
5,5 10 1 1806
Headshot
powrót do forum filmu Headshot

Kto oglądał - THE RAID. Ten wie jak powinno wyglądać kino które daje nam kopa i ogromną dawkę adrenaliny! czekam bo widać że warto!

cyklonos

nie zmienia to faktu, ze raid wyprodukowali amerykanie

floster79

Film miał swoją premierę w lipcu czyli można liczyć że mniej więcej w styczniu można go będzie obejrzeć z jakimiś napisami orientujesz się może ?

lukasz121246

nie mam pojęcia, ale czekam na niego jak diabli, także jak cos będę wiedział to napisze pozdrawiam

floster79

Pozdro dzięki

użytkownik usunięty
floster79

Film ma oficjalną premierę na BluRay 3 marca.

takie gadki to ja lubie :)

witam a ta data 3 marca jest aktualna czy uległa zmianie bo tez czekam na ten film?

użytkownik usunięty
tomi1980_fw

Z tego co zauważyłem, to 3 marca film ma premierę w USA.

Ale to chyba tylko w kinie a nie na bluray?

tomi1980_fw

W Polsce tego nie zobaczysz w kinie

lukasz121246

Wiem że w Polsce go nie zobaczę ale chodzilo mi o to że ma premiere w USA 3 Marca w kinach ale czy też jutro ma premierę na BluRey?

tomi1980_fw

Jest już w HD.

szymen_25

A dało by radę stronkę podać na której jest w fajnej kopi będę wdzięczny?

ocenił(a) film na 6
floster79

Amerykanie, a konkretnie XYZ Films tylko wyłożyli część kasy, a całą resztą zajęli Indonezyjczycy i Walijczyk Gareth Evans.

floster79

i co nie zmienia faktu że film mocno przypomina Dredd'a z 2012 roku :)

cyklonos

Kto oglądał RAID, ten wie, że ten film nie ma nawet dobrych scen walki. Zwykła rzeźnia zrobiona pod zachodniego widza.

marcin261287

Trudno to nazwać nawet rzeźnią, bo słabo jest pod każdym względem, a choreografia walk jest jednym z najsłabszych elementów tej produkcji...

ocenił(a) film na 5
marcin261287

i muszę się z Tobą zgodzić- miałem co do tej produkcji wielkie nadzieje a okazało się kiepskie.. nie dorównuje RAID w ogóle ..

cyklonos

Główny antagonista mówi raz po angielsku, raz po indonezyjsku. Sceny początkowe w więzieniu są w całości w języku angielskim.
To miało być jakieś oczko puszczone do zachodniego widza?

ocenił(a) film na 4
cyklonos

slaby jak siema,w ogole nie ma sensu porownywac tego tytulu do the raid 1 & 2 :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones