PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135596}

Hellboy: Złota armia

Hellboy II: The Golden Army
6,8 69 302
oceny
6,8 10 1 69302
6,4 11
ocen krytyków
Hellboy: Złota armia
powrót do forum filmu Hellboy: Złota armia

wth?!

ocenił(a) film na 1

widziałam wiele filmów, ale żaden nie był tak idiotyczny i nudny jak ten.

kamaria

Uzasadnij.

Gondor3124

Ja mogę uzasadnić. To najgorszy film jaki widzialem w życiu. To nie jest uzasadnienie? Wiem:) Ale taka prawda, ciężko o coś bardziej poniżającego widza-pod każdym względem.

roivas

Spróbuj zobaczy wsciekle piesci wezaxD Myslalem ze umre na tym filmiexD

użytkownik usunięty
Solter04

Chyba mało widziałeś kolego, ja rozumiem ze komuś może się nie podobać ale
najgorszy?
Albo mało widziałeś albo nie znasz się na kinie.

Albo albo? Hehe, jesteś w błędzie:) Niektóre filmy niskich lotów są przynajmniej śmieszne przez swoją niezamierzoną groteskowość. Ten nie był. Wszystko czego najbardziej nie lubię w kinie odnalazłem w Hellboyu. Humor, który totalnie mi nie leży, biedna fabuła, straszliwa scenografia i ''efektowne'' sceny walki będące jakąś parodia w całej tej otoczce. Jakoś wszystko razem w Zlotej Armii wrylo mi się w pamięć i funkcjonuje w niej jako najgorszy film jaki widziałem. Nic na to nie poradzę:)

Solter04

A te wściełe pięści naprawdę takie dobre?;)

użytkownik usunięty
roivas

no cóż nie zgadzam się z tobą,mi Hellboy 2 bardzo się podobał, najwyraźniej
nie jest to film dla ciebie :)

użytkownik usunięty
kamaria

A ja uważam, że jest na pewien sposób baśniowy. Po obejżeniu ,,Labiryntu Fauna" wiedziałem, że tak właśnie reżyser chce nam przedstawić tą historię: w lekko przerysowany, pozornie zbyt lekki i kiczowaty sposób. Dlaczego wiele osób zachwyca się np. twórczością Tarantino? - Bo też w podobny sposób kręci filmy(pozornie banalne a jednak ciekawe obrazy)

ocenił(a) film na 5
kamaria

producenci i scenarzyści poszli na łatwiznę, wiec jestem zawiedziony. mordobicie jak wszędzie, motywy i gagi do przewidzenia, nic oryginalnego. zły wiadomo od poczatku, że będzie pokonany, i to tylko kwestia czasu. Kto zostawia przy życiu swojego najwięszego wroga/zagrożenie dla swoich celów? Stąd naiwności, których w filmie pełno. Obejrzałem HB1, miałem nadzieję, że 2 będzie co najmniej jak 1. A tu słabizna. red denerwuje swoją obstrukcją, ten kto chce dyscypliny (niemiec w puszce) wiadomo, ze bedzie wyśmiany i ponizony. Przewidywalne węc wszystko od A do Z.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones