PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=591223}

Hello! How are you?

Buna! Ce faci?
6,5 702
oceny
6,5 10 1 702
Hello How are you
powrót do forum filmu Hello! How are you?

Ten film jest DRAMATYCZNY, to kinematograficzny BEŁKOT. Scenariusz jest godny jedynie pożałowania. Historia nudna i naszpikowana ciągiem zbiegów okoliczności tak głupawych, że aż serce boli. Najnudniejszy odcinek "Klanu" wydaje sie byc bardziej zmyślnie nakrecony, ciekawy, zaskakujacy, choćby znośny.
Wyeksploatowany już motyw romansu na czacie jest tu przedstawiony w sposób tak banalny że można tylko przecierać oczy ze zdumienia.
Do tego wątek dorastającego syna-erotomana, który w dodatku jest narratorem <sic!> jest wisienką na tym skandalicznym torcie.
TANDETNOŚĆ tego filmu jest wprost nie do uwierzenia
Tak aby dobić (i tak już leżącego i kwiczącego widza) twórcy zafundowali nam zupełnie nieudolnie dobraną muzykę.

Rzadko zdarza mi się wyjść (+wyć) z kina i prowadzić krucjatę przeciwko filmowi. Tym razem jest to konieczne - OD-RA-DZAM.
Choć wiem, ze to za mało żeby opisać czego doświadczyłem.

erbercik

Zgodzę się...film kiepski, nudnawy i sztuczny do bólu niestety, a takie dobre noty miał, że aż się skusiłam.

ocenił(a) film na 6
krewetka

zgadzam się... również wybrałem się na niego bazując na zawyżonych ocenach....

erbercik

opisałeś to jakbyś przeszedł pierwszy analny odwiert w więzieniu - trzeba było nie oglądać i zapodać sobie American Pie 7 :)

Znawca_jak___

Riposta godna przewierconego analnie w więzieniu.

erbercik

Zgadzam się. Nudny, nudny, nudny. Prawie dwie godziny ziewania to nie jest to, czego oczekiwałam od filmu.

Nie polecam.

erbercik

Chyba muszę się zgodzić. Fajnie jest pooglądać dla zmulenia, najlepiej przy komputerze od czasu do czasu rzucając okiem na przebiegającą "akcję".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones