PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31332}

Hellraiser: Wrota piekieł

Hellraiser: Inferno
6,2 6 127
ocen
6,2 10 1 6127
Hellraiser: Wrota piekieł
powrót do forum filmu Hellraiser: Wrota piekieł

Zauważyliście że w scenie, w której główny bohater jest z prostytutką, w momencie kiedy on jej podaje kokainę a ona się przytula i szepcze mu do ucha "cokolwiek zechcesz, ile razy zechcesz", w świetle za firankami widać przez krótki moment Pinheada? Widziałem ten film kilka razy, ale dopiero teraz zauważyłem. :)

ocenił(a) film na 7
el_amigo

Niestety kolego, klatkowalem ta scenę i nikt się nie pojawia w oknie

kamil_34

No cóż. "Człowiek widzi tylko to, co obserwuje, a obserwuje tylko to, co się znajduje w jego umyśle".

ocenił(a) film na 8
el_amigo

Pinhead wkroczył w twoje życie, teraz już tylko ...

ocenił(a) film na 9
el_amigo

Mogłeś nie składać tej kostki. Już nic nie będzie takie same. Jeszcze wiele zauważysz, w końcu sam to sobie zbudowałeś. Teraz będziesz zaznawał pewne nietypowe rozkosze, tyle razy ile tylko chcesz:)

użytkownik usunięty
el_amigo

owszem jest

ocenił(a) film na 5
el_amigo

Potwierdzam, bardzo sugestywne ale chłopak ma rację ;) - oto dowód https://imgur.com/KyawvFS

etharos

ja tu nic,nie widze w tej firance,rozumiem,ze mozna to tak interpretowac ale to raczej wyobraznia

ocenił(a) film na 1
marcinpastuszynski

mozna na sile to tak zinterpretowac, ale to raczej nie pinhead

el_amigo

Chodzi Ci o moment w 11:58 ?
Bo jeśli tak to za tą firanką może być Pinhead, ale może być i wszystko inne. Ja tam go raczej nie widzę, ale nie zdziwiłbym się gdyby twórcy taki smaczek tutaj wcisnęli.
Dobrze to wyszło w "Egzorcyście", kiedy matka wchodzi do kuchni i bodajże na okapie pojawia się demoniczna twarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones