PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014838}
5,4 4 665
ocen
5,4 10 1 4665
6,0 9
ocen krytyków
Hellraiser
powrót do forum filmu Hellraiser

Nie rozumiem....

ocenił(a) film na 4

Nie rozumiem jak ten film jest nazywany czasami kultowy. Sama idea bzdurna, wykonanie koszmarne. W najnowszej odsłonie film nadal jest idiotyczny, aktorstwo koszmarne, główna bohaterka bardziej straszy i odraża niż ta wesoła kompania "sadystów". Widziałem w komentarzu ze ktoś sie dopatrzył wstawek politycznych :). Film jest tak koszmarny że poza kolejną promką marksistowskiego lgbt nie dojrzałem innych tego typu akcji. I muszę stwierdzić ze nadal nie wiem o co chodzi w tym wszystkim.

magik30

A gdzie tam dojrzałeś promocję LGBT niby? Tylko dlatego, że dwóch bohaterów to akurat geje? Litości ;)

ocenił(a) film na 4
marcin261287

Z całej mojej wypowiedzi wyłowiłeś tylko to ? :-) Homosekualizm to ledwie kilka % w całej populacji. W filmach przedstawia się jakby to było conajmniej 50%. To jest promowanie marksistowskiego lgbt. Dlaczego nie byli np osobami niepełnosprawnymi ?? Takich ludzi jest mnóstwo a jakoś nie widzę ich w filmach ale homoseksualizm o tak często i gęsto. Więc albo jesteś ignorantem który nie rozumie otaczającego cię świata albo jesteś jednym z ideologów marksistowskiego nurtu śmierci i zniszczsenia cżłowieka

magik30

Nawet jeśli to kilka procent (swoją drogą nie ma żadnych wiarygodnych danych na ten temat) to wciąż miliony osób. Tak mało prawdopodobne, że mogą pojawić się w filmie? Masz najwidoczniej jakiś uraz i obawy przed osobami homoseksualnymi dlatego ci to tak przeszkadza. Do tego dorabiasz do tego ideologię, która nie istnieje, aby czymś poprzeć te osobiste obawy. Mnie osobiście bardzo przeszkadza gdy w adaptacjach zmienia się kolor skóry bohaterów lub wciska się ich do epoki gdzie nie mieliby szans wystąpić w takiej a nie innej roli, ze względu na panujące wówczas obyczaje lub prawa. To samo tyczy się homoseksualistów.
Moja rada dla ciebie - jak widzisz geja w telewizorze i nie jesteś w stanie tego znieść to po cichu wyłącz i przytul się do podusi. Podobno pomaga.

ocenił(a) film na 4
marcin261287

No widzisz, czyli zauważasz ze jest na siłę coś przypisywane ale zaprzeczasz temu. Kolego marksizm istnieje i od wieku próbuje zniszczyć nasza cywilizacje. W sposób barbarzyński posluguje się homoseksualizmem. Nie przeszkadzają mi oni natomiast, wstawianie wątków homoseksualnych w co 3 filmie jest propagandą

magik30

Podałem ci przykład wstawiania czegoś na siłę, który odczytałeś po swojemu. Pojawienie się dwóch gejów, których fakt bycia gejami nie ma żadnego znaczenia dla fabuły i odpowiada realiom współczesnego świata nie jest przykładem wstawiania czegoś na siłę.
Dalej to pierdzielisz głupoty, przy użyciu popularnych hasełek z internetu. Cywilizacje niszczą takie jednostki jak ty, które coś gdzieś przeczytają lub usłyszą i próbują na siłę zainteresować tym innych. Co za ironia ;)

ocenił(a) film na 4
marcin261287

Akurat o marksizmie i jego hybrydach oraz celach pisalem pracę na studiach w ramach zaliczenia przedmiotu. Skoro wiec nie ma znaczenia dla fabuły taka historia to czemu w ogóle sie pojawiła ? :). Czemu nadwyraz często się pojawiają takie pary w filmach ? skoro to niewielki % populacji. Realia współczesnego swiata ?? mówisz o wciskaniu przez marksistów ze to modne ?. W internecie raczej są hasełka w stylu ze chłopcy mogą nosić spódniczki. Schlebiasz mi , pisząc ze jestem wstanie zniszczyć cywilizacje. Jak widać zainteresowałem ciebie - typowego lewaka który toczy jałową dyskusje w której próbuje mnie przekonać ze homoseksualizm jest czymś naturalnym. Nadal nie rozumiem dlaczego nadwyraz często pojawiają sie pary homoseksualne a nie ludzie niepełnosprawni, których jest wielokrotnie wiecej.

Znaczy się rozumiem :-).... I powiem tobie ze nie toczyłbym tej jałowej gadki ale wierzę ze kilka osób to poczyta i się może komus otworzą oczy.

magik30

Do niczego nie chcę cię przekonać, bo wyglądasz raczej na zacietrzewiona chłopca, który pozjadał wszystkie rozumy i dorabia do tego teorie, aby było bardziej wiarygodnie. Zaryzykuję tez tezę, że twoja homofobiczna postawa może wynikać z faktu, że sam przejawiasz skłonności homoseksualne. To dosyć częste zjawisko.

ocenił(a) film na 4
marcin261287

ehe ehe ehe :-) ten tani chwyt nie dziala od dawna :)

magik30

Może i tani, ale wielu homofobów, w tym tych najbardziej agresywnych okazywało się potem gejami. Po prostu kochaj siebie takim jaki jesteś i nie walcz z tym. Żyjesz przecież w takich czasach, ze możesz bez problemu zagrać geja w filmie.

marcin261287

nadal sie nie dowiedzielismy czemu rownie czesto nie pokazuja par ludzi niepelnosprawnych ktorzy tez przeciez wystepuja w spoleczenstwie nie rzadziej niz geje :)

ocenił(a) film na 5
Buli_87

Bo niepełnosprawnych już wystarczająco wciska medycyna i oni się tym zajmują, a w kinie mają przykaz dla nowych pokoleń wciskać patolgbt i oswoić niewolników systemu z tym sztucznym tworem.
Zresztą Wasze pytanie jest typu wyboru między kiłą, a rzeżączką xD
Bo prawda jest taka, że niepełnosprawni jak i lgbt, to ofiary systemu i obie te sfery należą do patologii, różnica jest w stopniowaniu.
Człowiek, który chce mieć zdrowy rozum nie powinien skupiać się na takich potworkach tworzonych przez system. Powinien to rozumieć, ale do tego NIE NALEŻEĆ!
Polecam WSZYSTKIM GOJOM odrobić życiową lekcję i zaznajomić się ŚCIŚLE z PRAWAMI NATURY albo kaplica. ^^

dzenero

gdzie ta medycyna Ci niby wciska? Przychodzi lekarz do domu i Ci mowi o niepelnosprawnych? Bo ja takiego odczucia nie mam. Natomiast poprawnoscia polityczna juz rzygac mozna. Niepelnosprawni naleza do patologii? W takim razie uwazam ze jestes niepoelnosprawny intelektualnie i tez jestes patologia. Nie trzeba sie na czyms skupiac zeby miec tego dosc. Jak Ci sasiad bedzie puszczal muzyke za sciana przez caly dzien to chocbys nie chcial sie skupiac to bedziesz mial dosc. Zreszta jak juz o Gojach wyjezdzach to koncze dyyskusje bo widze ze odklejka mocna.

ocenił(a) film na 5
Buli_87

Widać, że nie masz pojęcia o działaniu systemu nie mówiąc już o znajomości praw natury. Ale spoko, to nie jest wiedza dla gojów, a po Twoim komentarzu widzę, że nie dla Ciebie.

Nie ma czegoś takiego jak "poprawność polityczna", to hasło propagandowe powielane przez system dla gojów. Polityka nie zajmuje się żadną poprawnością tylko patologią. Od kiedy polityka jest poprawna? Żart.
Niepełnosprawni to są ofiarami tego systemu, niestety należą do patologii czy to się komuś podoba czy nie.
Jak ktoś jest tak chory to znaczy, że został popełniony błąd.

Ja nie dyskutuję tylko rozmawiam. Taka różnica, ale widzę, że dla Ciebie żadna.

Odklejka? Jaki patologiczny slang, świetny poziom prezentujesz. Jeżeli rzeczywiście masz 87 rocznik, a używasz języka młodszych od siebie roczników, to znaczy, że się uwsteczniłeś i mi przytakujesz o patologii intelektualnej? Dobre sobie.

Zadałeś pytanie i Ci na nie odpowiedziałem, a Ty jakieś obrażanie uskuteczniasz.
Po prostu nie masz o tym zielonego pojęcia, to żadna ujma nie wiedzieć, nie każdy się na wszystkim zna, ale żeby przez to obrażać?
Jest taka złota zasada, że jak się na czymś nie znamy, to się nie wypowiadamy, bo ten co się zna od razu to zauważy, więc po co się błaźnić?
Obrażanie innych to zachowanie typowe dla goja bez wiedzy.
A jak Ci się nie podoba trafne określenie "goj" to są jeszcze inne określenia. Mnie się podoba to określenie, bo tak żydzi określają ludzi o niskim poziomie świadomości. W systemie mnóstwo jest określeń dla takich ludzi. Goj jest tylko jednym z nich.

Zamiast marnować czas na obrażanie i bzdurne komentarze, to lepiej zaznajom się z działaniem praw natury i działaniem systemu i dopiero się udzielaj, bo wychodzi klapa.

dzenero

 masz dobra odklejke widze, nawet mi sie nie chce tego czytac i twojej pseudo gojowskiej a moze gejowskiej filozofii ktora ma wiecej wspolnego z urojeniami niz rzeczywistoscia i teoriami spiskowymi. zreszta nie lubie zydkow, uwaza, ze sa bledem i patologia

ocenił(a) film na 5
Buli_87

Ktoś kto nie zna zasad życia jak Ty nie może mówić o tym co jest rzeczywiste. Do tego masz koszmarny język. Używasz słów o których nie masz pojęcia jak wykształcona papuga do papugowania tekstu. Nie robi to na mnie wrażenia, bo bardzo dobrze się znam na plebsie i znam te otarte schematy słowne, które wyrzygujecie. Żadnej innowacji tematycznej.

Jesteś produktem systemu, a zdanie takich ludzi się nie liczy i nigdy nie będzie czy Ci się to podoba czy nie. Jesteście tylko bolesną statystyką i stanowicie przykład dla mądrzejszych ludzi, żeby patrzeli na Was, mieli perspektywę i wyciągali wnioski. I tyle w tym Waszej roli.
Możesz sobie jeszcze tylko popsioczyć na internecie i tyle Twojego. Życia Ci to nie naprawi, wręcz przeciwnie. Tylko sobie go zmarnujesz, chociaż ludzie o bardzo niskim poziomie mają bardzo słabe istnienie i go nie szanują.

Nic nie wniosłeś lepszego do życia i nie wniesiesz. To może być Twoją mantrą. :-D

ocenił(a) film na 5
Buli_87

P.S. Fajny z Ciebie bot, ale wgrajcie polskie znaki, bo wygląda to komicznie. ^^ Strzał w kolanko. ;-)

ocenił(a) film na 3
marcin261287

Akurat przypadkowo ostatnio większość filmów to LGBT no ale co tam to przypadkowo napewno

sinbathell

Widocznie takich treści akurat szukasz. Przypadek?

marcin261287

fatalna manipulacja. nie trzeba szukac wiec albo udajes zidiote albo nim jestes skoro nie zauwazasz zmian w otaczajcym Cie swiecie

Buli_87

Wiele rzeczy nas otacza, a skoro on wybiera akurat takie to znaczy, że leżą w kręgu jego zainteresowań.

marcin261287

ale co Ty bredzisz, ja nie wybieram takich a tez to wszedzie widze bo wystepuje to czesto na netflixie chociazby. Za to 15 lat temu nie widzialem tego tak czesto. A no tak wedlug Twojej logiki po 15 latach odkrylem ze jestem gejem xD Co ty jakis ulomny jestes? Myslisz ze w opisie filmu jest napisane ze promuje on LGBT i ze mozna sobie wybierac takie filmy? Ile Ty masz lat ze tak uwazasz? 10?

Buli_87

15 lat temu smartfonów było niewiele, a teraz są wszędzie. Czy to oznacza, że mam o tym ciągle mówić?
Mogę sobie kupić zwykły telefon do dzwonienia. Tak samo ty możesz nie oglądać treści których nie lubisz/czujesz niepokój o własną seksualność, etc.
Tak naprawdę to wy bardziej krzyczycie o treściach LGBT niż one same starają się to robić. Ot taka ironia.

marcin261287

co ma technologia do promowania tresci zwiazanych z seksulanoscia xD jak wspomniales mozesz sobie kupic inny telefon do dzwonienia natomiast ja nie wiem jaka tresc bedzie zawieral dany film czy serial i nie moge sobie wybrac. A cala ta promocja lqbt i poprawnosci politycznej jest mi wciskana wszedzie az do porzygu. Czy gdyby nie byla mi wciskana to bym o tym mowil? Nie. Natomiast jesli mniejszosc (lgbt) stara sie wplywac na zycie wiekszosci w sposob nachalny i czesto przekraczajacy granice dobrego smaku a przy tym samemu wymaga szacunku to cos tu jest nie halo (tak jak bieganie polnago po ulicach z wibratorami na amrszach rownosci albo obrazanie uczuc religijnych w zamian domagajac sie szacunku swojej odmiennosci. ale to juz temat na inna rozmowe). Mnie nie obchdzi co kto robi w lozku. Ja nie chce aby mi wciskano cos na sile co odbiega od normy bo lewacy przyjeli sobie to za swoj cel. Tak samo jak pseudo ochrone przyrody i promocja elektrycznych aut. Mimo ze reszta swiata ma to w dupie i malutka europa gowno zmieni w kwestii ochrony klimatu elektrykami ktore pala sie jak pochodnie. Malo tego czesto sami homoseksulaisci odcinaja sie od tego calego lgbt i jego nachalnosci bo uwazaja ze przynosi im to wiecej szkody niz pozytku. Pozatym zadam jeszcze raz pytanie na ktore usilnie unikasz odpowiedzi. Dlaczego w ten sam sposob nie sa promowanezwiazki osob niepelnosprawnych?

Buli_87

Jeśli nie zrozumiałeś, to jest jak napisałem, czyli problemem nie jest LGBT, lecz osoby chcące zrobić z tego problem.
Ja sobie żyję normalnie i żadne LGBT nie wpływa na moje życie i wcisnąć niczego sobie nie dam, bo mam własny rozum.
Serio, jeżeli żyjesz strachem przed gejami i lesbijkami to może należy coś z tym zrobić?
To się będzie tylko pogłębiać.

marcin261287

no przeciez to lgbt organizuje marsze na ktorych biegaja z gola dupa po miescie gorszac dzieci wiec jak problemem nie jest LGBT? Czesto za produkcje filmow i umieszczanie w nich promocji lgbt odpowiadaja osoby ktore do tego lgbt naleza albo sa przez ten ruch sponsorowane. Ty masz wlasny rozum a mlodziez albo dzieci ma swoj wlasny rozum? Czy dopiero uczy sie swiata? Pozatym mowiac o wciskaniu mialem na sile promowanie tego na sile a nie wciskanie mi ze ja nagle gejem zostane bo bede ogladal takie tresci. Jesli kogos obrzydza zoofilia to mialby to ogladac mimo ze sobie nie da tego wcisnac i nie zamieni sie w zoofila? Nie. Czemu Ty sie tak tego strachu uczepiles, stosujesz jakas slaba mianipulacje zwiazana ze strachem natomias odnosnie niepelnosprawnych nadal nie odpowiedziales. Ale tak to jest kiedy koncza sie argumenty to najlepiej zaczac oskarzac kogos o strach lub inne rzeczy. Faktyczenie sram ze strachu przed gejami i lesbijkam xD Pogiebia to sie moze Tobie odbyt skoro tak ich bronisz? Moze nalezysz do tego ruchu dlatego tak zaciekle ich bronisz. Zegnam bo szkoda mojego czasu na fana lewactwa i llgbt

ocenił(a) film na 5
marcin261287

To jest bot, zobacz, że nie używa polskich znaków, a uważa się za znawcę języka. Komicznie to wygląda hehe lubię ich deptać masowo na tym portalu. Internetowe gimbusiarskie półgłówki ;-D

dzenero

najlepsze jest to ze wydaje Ci sie ze deptasz a tak naprawde to sobie wmawiasz bo po prostu nikt z Toba nie chce dyskutowac. Dodatkowo byc moze masz jakies zaburzenia psychiczne skoro wyszukujesz moje komentarze w innych postach a to podchodzi juz pod nekanie. Takze zebysmy w sadzie nie skonczyli i wtedy bedziesz mial okazje bota zobaczyc twarza w twarz. Badales sie kiedys psychologicznie? Zalecam. Bo twoj sposob pisania nie wyglada normalnie. A teraz bot zegna zydka

ocenił(a) film na 5
Buli_87

Nie trzeba ich szukać, zalewasz forum, bo masz za to płacone, ale niestety stworzyłeś durnego bota. Za dużo jest botów i to rzuca się w oczy, aż krwawią. Brakuje polskich znaków.
W sadzie są dobre jabłka ;-)
Pozamiatałem Cię, nie powtarzaj się już tylko znikaj, bo przegrałeś tą walkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones