PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35798}

Hero

Ying Xiong
7,4 56 670
ocen
7,4 10 1 56670
7,4 14
ocen krytyków
Hero
powrót do forum filmu Hero

no i w ogóle to tylko do nielicznych on raczej trafie, w każdym bądź razie nie do mnie, taka tematyka mnie kompletnie nie interesuje, a oglądanie go to istna katorga - 1/10!!

ocenił(a) film na 10
faziee

Wytłumacz mi co to znaczy: mangowce? jeśli to ma jakiś związek z mangą to...coś ci się pomyliło..chyba nie wiesz c to manga...Hero to ani anime, ani japońska produkcja...najpierw się dowiedz paru rzeczy, a potem o tym pisz...

ocenił(a) film na 10
faziee

Żeby nikt się nie przemęczył: http://pl.wikipedia.org/wiki/Manga [pl.wikipedia.org/wiki/M ...] :)
Hero jest niewątpliwie baśniowe (co nie znaczy infantylne) m.in. przez swoją formę. To, że jest związane ze "wschodem"(Chiny!!!! :))nie oznacza od razu, że jest mangą.

Freegal___

Hero jest naprawdę dobrym filmem. Oglądałam go dwa razy i za każdym razem byłam zafascynowana. Jednak sceny walki trochę przypominają te z ,,Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok"
Jak można go porównywać do mangowców? Manga jest JAPOŃSKA! A ten film z CHIN.

klamka_werewolf

"film tylko dla mangowców"?? heh dawno nie słyszałem równie śmiesznej bzdury :| bo ja np. mangi nigdy nie oglądałem, i nie oglądam, i co z tym idzie- nie zaliczam się do takowej fanów, a wcale mi to nie przeszkadza, zeby "Hero" uważać za dzieło niemal wybitne...brak słów i tyle...

klamka_werewolf

ja byłam w kinie i na DVD ogladałąm no cudowny film

ocenił(a) film na 10
Freegal___

no tak, ale interesujący się mangą to chyba nie są od razu jacyś "mangowce"...
Poza tym manga pochodzi od słowa japońskiego, co jest napisane w wikipedii i ma niewiele wspólnego z "Hero", który jest produkcji chińsko-hongkongskiej.

faziee

Stary, a co to kino ma wspólnego z mangą? Przecież to film chiński, Chiny Japonii nie cierpią i pewnie twórcy filmu zareagowaliby na Twoją wypowiedź równie alergicznie co jego fani. Film jest zrobiony w konwencji baśni, co jeszcze nie oznacza, że musi być przeznaczony dla ludzi infantylnych, bo podejrzewam, że za takich uważasz fanów japońskiego komiksu (ja także nim jestem). Zastanów się zamiast gadać o czymś, o czym nie masz pojęcia.

Morgan_LeFay

MANGOWIEC - jest gatunkiem zwanym Homo manbilis. Samiec osiąga wzrost do 140 cm samica do 110. Dorosły osobnik waży 100-120 kg, samica 40-70 kg. Żywi się przede wszystkim owocami mango, a dietę urozmaica mu kora drzew, liście, ptasie jaja. Osobniki tego gatunku żyją i rozmnażają się obecnie w wielu miejscach na Ziemi.
To tak jakby ktoś nie wiedział ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones