PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35798}

Hero

Ying Xiong
7,4 56 684
oceny
7,4 10 1 56684
7,5 15
ocen krytyków
Hero
powrót do forum filmu Hero

Matrix to szmira !!!

ocenił(a) film na 10

Rewelacja ! 11/10 . Jak na razie najlepszy film roku, jaki dane było mi obejrzeć. Najinteligentniejsza bajka dla dorosłych w nadrealistycznych barwach, z najlepszymi walkami, z dylematem moralnym, którą się ogląda z "rozdziawioną gębą". Jet Li potrafi grać, a pani/pan od scemografii to mistrz świata. Chińskie efekty specjalne o niebo lepsze od wachowskich (kto tu od kogo powinien się uczyć?)

użytkownik usunięty
Bocis

MATRIX i HERO
Filmu jeszcze nie widzialaem ale zajawka widziana w kinie zrobila na mnie przerazajaco dobre wrazenie, estetyka filmu jak i gra aktorow
czyni ten film strasznym! Ale wcale nie powiedziane ze kazdem u musi sie podobac, mi np. film lezy bardzo i dlatego uwazam go za rewelacje.

Co do Matrixa i Wachowskich to przedewszystkim nie ma co porownywac tych dwoch filmow. Matrix jest rewelacyjny pod kazdym wzgledem a do tego jeszcze kultowym, pisanie ze jest kiepski bo pojawil sie jaki kolejny film jest rownie pozbawione sensu jak to ze wczorajsze slonce bylo gorsze od dzisiejszego.
Co do gry Jet Li mam duzo obaw kiedy sobie przypomne Kiss of the Dragon a The One w szczegolnosci!

ocenił(a) film na 10

Odp.
Naprawdę polecam. Porównałem go do "Matriksa" pod względem scen walk, sposobu ich filmowania i efektów przy nich użytych. I tu "Hero" wygrywa. I nie przejmuj się Jetem Li - ja go nie trawię, a oceniłem go pozytywnie, to coś znaczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones