PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35798}

Hero

Ying Xiong
7,4 56 683
oceny
7,4 10 1 56683
7,5 15
ocen krytyków
Hero
powrót do forum filmu Hero

nagroda za wytrwalosc

użytkownik usunięty

Na prawde myslalam, ze ide na dobry film. Nie oczekiwalam filmu akcji czy wysublimowanych efektow specjalnych. Sadzilam jednak ze bedzie mial w sobie te niesamowity magnetyzm jakim odznaczal sie "Przyczajony tygrys....". Uwiezcie mi nigdy publicznie nie komentuje filmow nie mniej jednak Hero sprawil ze musze to napisac: WARTO ISC ZEBY WIEDZIEC CZEGO W PRZYSZLOSCI UNIKAC. Widzalam wiele fimow byly nudne, malo skomplikowane, charakteryzujace sie amerykanskim humorem ale na prawde HERO przebija wszystko. To po prostu kicz. Jakis glebszy sens??? Byc moze znajdzecie .....ja mimo usilnych staran nie odnalazlam. POWODZENIA.

ocenił(a) film na 10

Ślepota !
Doprawdy trzeba wielkiego zaślepienia czy wykolejenia umysłu by tych głębszych treści nie widzieć w "Hero". Ja zająłęm sie tłem politycznym, które przebija z filmu i ma ono wymiar uniwersalny.

No choćby samotnośc władcy pokazana aż nazbyt widocznie ...

ocenił(a) film na 9

Magnetyzm
Alez mial ten magnetyzm xanttio. A sens? Przeczytaj pare recenzji, niezla jest w Przekroju nr 36.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones