PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35798}

Hero

Ying Xiong
7,4 56 670
ocen
7,4 10 1 56670
7,4 14
ocen krytyków
Hero
powrót do forum filmu Hero

porażka

ocenił(a) film na 1

Widziałam różne zadziwiajace filmy ale ten przeszedł samego siebie. Kto to wymyślił takie bzdurne bajery, owszem można coś dodac "innego" ale to co oni pokazali w tym filmie to jest jedna wielka "porażka"

Motylek

ależ nie !
Nie rozumiem, czemu uważasz, ze w Hero są "bzdurne bajery" ? Jesli mogla bys okreslic co dokladnie mialas tu na mysli...mam nadzieje ze nie to iz bohaterowie np. unoszą sie w powietrzu :) bo niby jak reżyser miał ukazac tą lekkośc wojownika ? Ogolnie Hero jest filmem bardzo dobrym, tylko trzeba umieć wczuć się w jego klimat, zanurzyc się w tamten świat...no ale jak dla mnie grzechem jest mówic o tym filmie ze jest porażką. Pozdrawiam, i niecierpliwie czekam na wyjasnienie słowa "bzdurny bajer" :)

użytkownik usunięty
Durden

mała porażka:)
Przepraszam jeśli Cię uraziłam tym że akurat wyraziłam swoją opinię o tym filmie przy Twoim komentarzu , no ale każdy ma prawo. Ogólnie to prawie cały film mi się nie podobał a przede wszystkim sceny które są śmiesznie nie realne. Mam nadzieję ze mnie zrozumiesz ale po prostu nie "poruszył" mnie ten film. Pozdrawiam Cię i nie przejmuj sie tym że tak pisałam ale mimo to zawsze jest jakiś moment żeby kogoś poznać.
Pa pa

nie urażony :)
No wiesz, jesli chodzi o urazę to nic takowego sie nie stalo - kazdy ma inne odczucia po obejrzeniu filmu, inne zdanie. Po prostu zastanawialo mnie to Twoje okreslenie (juz zapomnialem jakie :P a jestem leń i nie chce mi sie sprawdzic), do czego konkretnie bylo zastosowane :) Ale...mniejsza juz o to, i tak wiadomo ze ani Ty nie przegadasz mnie ani ja Ciebie :D I na tym chyba zakonczymy nasza "dyskusję" :))) Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Motylek

głupi ,głupszy i ty
Jak sie nie znasz na kulturze wschodu to nie komentuj. Ten film jzostałuznany za jeden z najlepszych filmów azjatyckich. A <<<<bzdurne bajery>>>> to poprostu nowatorski sposób kręcenia filmów. Jak ktoś lubi filmy typu Głupi i głupszy to po co idzie na taki film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones