PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247287}
5,1 11 317
ocen
5,1 10 1 11317
5,1 10
ocen krytyków
Hi Way
powrót do forum filmu Hi Way

KOSZMAR.

ocenił(a) film na 1

Może i jako skecze kabaretowe jeszcze było by to oglądate, ale jako film zupełnie się to kupy nie trzyma. Poczynając od fatalnego, napisanego chyba na kolanie scenariusza, wszystko w tym czymś jest bez ładu i sensu. Właściwie "Hi Way" (trudno mówić o filmie) nie ma się czym obronić: brak fabuły, tragiczne aktorstwo i beznadziejna muzyka. A już szczytem zuchwalstwa i braku przyzwoitości jest hasło na plakacie głoszące, że ten film trzeba obejrzeć 2 do 3 razy. Oglądając to coś, miałem wrażenie, że zostało nakręcone po to, by wstawić parę neologizmów (oczywiście pomijając już fakt, że trzeba było zarobić trochę hajsu na reklamowej popularności Mumio). Ale i tak jestem dumny, że przetrwałem "Hi way", bo przeglądając inne opinie o "Hi Way" zauważyłem, że mało kto przetrwał więcej niż pół godziny. 1/10 i to tylko dlatego, że nie ma na Filmwebie punktów ujemnych. Syf, nie polecam.

ocenił(a) film na 1
adam05

Odniosłem identycznie wrażenia po obejrzeniu Hi Way!!!,jeszcze tylko dobiło mnie to jak zobaczyłem,że ktoś wystawił mu 10/10...najgorszy film jaki dotychczas widziałem,wole nawet słabe filmy z segalem i głupie komedie amerykańskie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones