PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871821}
6,4 28 036
ocen
6,4 10 1 28036
6,4 42
oceny krytyków
Hiacynt
powrót do forum filmu Hiacynt

Świetny aktor, w "Hiacyncie" też trzyma poziom. Jak to powiedział gdzieś Fabijański aktor powinien być poruszaczem i to się panu Tomaszowi udało. Co do filmu, Domalewski stworzył kolejny, solidny film i do tego o tematyce która do tej pory była raczej pomijana w polskim kinie. Ziętek na plus, chociaż przyznam że w pierwszej połowie filmu coś mi zgrzytało, nie pasował mi do roli milicjanta, ale z czasem gdzieś to minęło. Zwróćcie też uwagę na ścieżkę dźwiękową, bardzo na plus.

ocenił(a) film na 7
Gibon_Szybkoreki

Tak
Muzyka budowała klimat.
Dodam również bardzo dobrą scenografię.

ocenił(a) film na 6
szymon1984_filmweb

Dla mnie scenografia i muzyka najlepsze:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Gibon_Szybkoreki

Bez przesady. Jego rola jest epizodyczna, mało wnosząca. Poza tym, od jakiegoś czasu gra tylko buców, bo facet statusiał w sposób januszowaty, więc aparycję ma odpowiednia. A nie sztuką jest zagrać buca, gdy ma się ku temu wszelkie predyspozycje.

ocenił(a) film na 7
przewrotnie

Dobry aktor jest w stanie dać mistrzowski występ nawet w roli drugoplanowej czy też epizodycznej. Polskie kino jest zbudowane zresztą nie tylko na wybitnych kreacjach, ale też na świetnych rolach drugoplanowych i właśnie epizodach.

ocenił(a) film na 6
Gibon_Szybkoreki

Ale to nie jest mistrzowski, ani wyjatkowy występ. To gra na poziomie przyzwoitym. Z resztą, to na prawdę żadna sztuka w jego przypadku, bo od jakiegoś czasu gra głównie takie postacie, czyli powtarza schemat.

ocenił(a) film na 7
przewrotnie

Uważam inaczej.

Gibon_Szybkoreki

Fakt, jakoś niezdrowo rozśmieszyła mnie scena przesłuchania Lewandowski-Schuchardt xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones