PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806018}
5,3 5 164
oceny
5,3 10 1 5164
5,7 30
ocen krytyków
High Life
powrót do forum filmu High Life

Akurat dziś trafiłem na ten film i obejrzałem zanim przeczytałem jakiekolwiek komentarze i oceny, polecam to wszystkim.
Czytając tutejsze recenzje i opinie jestem zdruzgotany poziomem większości z nich.
Ludzie, którzy śmiali się z powodu rzekomych absurdów odnośnie praw fizyki powinni wrócić do szkoły, tam na lekcjach fizyki też pewnie się nudzili.
W mojej ocenie film porusza ważne kwestie i na nich warto się skupić, niech piszący komentarze też skupią się na tym żeby pisać poprawną polszczyzną, składnie i na temat.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
astarikus

jeżeli to było tylko takie duże pudło zaaranżowane na atrapę statku kosmicznego z symulacją kosmosu i czarnej dziury to wszystko jest ok bo z pewnością te niewielkie w takiej opcji wyłożone pieniądze na ten eksperyment jakoś tam nie będą zmarnowane chociaż jakie cele i założenia przyświecały sponsorom tego eksperymentu tego się można tylko domyślać i czy osiągnięty efekt był zadowalający

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones