PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519230}

Hipotermia

Hypothermia
2,7 295
ocen
2,7 10 1 295
Hipotermia
powrót do forum filmu Hipotermia

... pomiędzy prawdziwym a filmowym piekłem znalazł się Michael Rooker. Nie jest to co prawda tak zły film jak "Skeleton Man" ale o wiele lepszy też nie jest. Wszystko wygląda w miarę poważnie aż do momentu pojawienia się naszego potwora. Myślę że sam Ed Wood by się nie powstydził takiego kostiumu do któregoś ze swoich "klasyków" . Cała reszta jest już na waszą własną odpowiedzialność. Powodzenia, przyda się ...

użytkownik usunięty
maurycy_86

Osobiście właśnie Rooker i klimat zimy mnie przyciągnął. Lubie kino gdzie akcja dzieje się w klimacie śnieżnym.... Tak jak piszesz wszystko nawet jakoś wygląda do momentu pierwszego ataku... Denerwuje mnie jeszcze jedna rzecz, że w tych niskobudżetówkach zaskakuje mnie często kolejność zabitych postaci lub nieoczekiwana śmierć kogoś na kogo bym nie stawiał...

Ja chciałem zobaczyć po prostu czy jest to film gorszy niż "Skeleton Man". Jeśli chodzi o niskobudżetówki to wkurza mnie że teraz to film byle kto i byle jak może nakręcić film a że kryzys dał po tyłkach branży filmowej to tacy szmaciarze uważający się za reżyserów zatrudniają porządnych aktorów którzy przecież też muszą z czegoś żyć. To pewnie dla nich niezły wstyd, no ale trzeba coś do garka włożyć prawda ?
Co do przebiegu filmu to miałem nadzieję że jak najszybciej wszyscy zginą i będę miał to już z głowy. Choć myślałem akurat że Rooker skopie tego "przerażającego" potwora.

użytkownik usunięty
maurycy_86

W drodze wyjaśnienia dlaczego denerwuje mnie kolejność zabitych to tylko w tym sensie, że w niskobudżetówkach często przeżywają nie ci na których się stawia co jest kolokwialnie ich plusem ale szkoda, ze dzieje sie to w takich filmach a nie filmach na wyższym poziomie finansowym gdzie wszystko wygląda ładnie to zaś często brakuje zaskoczenia a bohaterowie są plastikowi i od pierwszych scen wiadomo kto przeżyje..

Racja. Gdyby to nie był tak gówniany film to może czułbym się zaskoczony. Już nie mów że w każdej produkcji z wysokiej półki zawsze przeżywają ci co powinni. W sumie nie jestem w stanie wymienić ci teraz jakiegokolwiek przykładu, ale na pewno się zdarza.

użytkownik usunięty
maurycy_86

ok 90 % filmów z domieszką horroru lub Sci-fi to obsada od a do z przewidywalna i łatwo wycelować ktoprzeżyje a kto zginie. Są wyjątki to prawda "Piekielna Głębia". "Dom na nawiedzonym wzgórzu".. Znam tylko tyle :(

użytkownik usunięty
maurycy_86

A przepraszam "Ukryty Wymiar".... Mówimy tu jednak o filmach z jednych z najlepszych czasów w tym gatunku :)... czyli lata na przełomie lat 90/2000

Akurat żadnego z tych trzech filmów nie oglądałem, a jeśli to nie pamiętam. Chyba czas nadrobić zaległości :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones