PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818090}

Historia małżeńska

Marriage Story
7,4 119 108
ocen
7,4 10 1 119108
7,9 67
ocen krytyków
Historia małżeńska
powrót do forum filmu Historia małżeńska

Henry

ocenił(a) film na 8

Nie orientuję się zupełnie w tematyce - stąd moje pytanie. Czy ktoś też miał wrażenie że Henry (syn) był nastawiony przeciwko ojcu? Nicole poza kadrem zachowywała się zupełnie inaczej niż w swoich scenach, np. nie chciała adwokata a nagle okazuje się że odwiedziła wszystkich w okolicy. Zastanawia mnie czy miało to pokazać że ktoś ją w tych świństwach "wyręczał" czy po prostu ona sama miała też swoją ciemną stronę.

ocenił(a) film na 5
roxeane

Tak, odniosłam to samo wrażenie. Dziecko mogło być przez matkę nastawiane przeciwko ojcu, zresztą bardzo często przy rozwodach rodzice "grają" dziećmi. A tak poza tym nie polubiłam postaci Nicole, dla mnie to taka zblazowana, nieszczera, mściwa baba.

ocenił(a) film na 5
eR_pold

Dokładnie, zupełnie nie było wiadomo, o co jej chodzi i co nią kieruje.

ocenił(a) film na 7
roxeane

Przyznam całkowicie szczerze, że miałem podobną sytuację w życiu. Kiedy byłem młodszy i rodzice się rozwiedli, to moja mama nastawiała mnie przeciwko ojcu. Także Twoje obserwacje nie są błędne. Tak to niekiedy jest. A sam film jest wart obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones