PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597129}

Hiszpańska intryga

Águila roja, la película
6,4 1 185
ocen
6,4 10 1 1185
Hiszpańska intryga
powrót do forum filmu Hiszpańska intryga

Podbił Amerykę Łacińską i kilku krajów w Europie Zachodniej, " ÁGUILA ROJA " rozpoczyna lądowanie w odległych rynkach, takich jak Azji i Oceanii. Seria, która jest sprzedawana w ponad 20 krajach, została niedawno przejęta przez Polskę, w której rozpoczął swoją emisję jesienią ubiegłego roku, jak i w krajach byłej Jugosławii, Tajlandii i Korei, oraz Australii i Nowej Zelandii.

Seria została absolutnym liderem na audiencji w Hiszpanii w 2011 roku, emitowana na kanale TVE publicznej -1 w Prime Time osiągnął udział prawie 30% i ponad 6 milionów widzów. Jest to tylko fikcja w Hiszpanii, który przeprowadzono dla publiczności na poziomie lub powyżej transmisji meczów piłki nożnej. Biorąc pod uwagę sukces serii, również rozpoczął drugi sezon Online Game (miaguilaroja.com).

Ukazał się też film pt. " Águila Roja, La Pelicula ",
który odniósł wielki sukces na rynku zarówno jak i serial, zbierając za sobą wielu fanów, entuzjastów dobrej akcji i intrygującej przygody, kontynuacji tajemniczego mściciela stającego w obronie życia pogrążonego w niesprawiedliwości oraz spisku na życie Króla Hiszpanii Filipa IV.
Nagrodzony w 2011 na festiwalu będącym promocją filmu w World Media Festival w Hamburgu nagród " ÁGUILA ROJA ".

World Media Festival w Hamburgu, prestiżowy międzynarodowy festiwal dla mediów audiowizualnych, uznał w 2012 roku edycji do produkcji Globomedia wśród najlepszych programów na scenie międzynarodowej.

" Czerwony Orzeł " był jednym z największych zwycięzców nagród GOLD TP 2011, 40 lat dać czytelnikom popularnego pisma. Seria produkowana przez TVE Globomedia dla TP zdobył złoto dla najlepszego serialu Narodowej Telewizji, podczas gdy David Janer został nagrodzony za najlepszego aktora za swoją kreację bohatera.

Na "Red Eagle" to trzeci z rzędu GOLD TP dla Najlepszego Narodowego Series.
Nowe uznanie dla tej serii przygód określonych w XVII wieku powieści hiszpańskiego jest najbardziej oglądanym od 2009 roku. W niedawno zakończonym sezonie czwartym, seria produkowana przez Globomedia dla TVE został oszacowany wynik przez 5,798,000 widzów (29,3% akcji).

Nagrody te dodać do już dużej i prestiżowej normy doświadczenia w tej serii od czasu jego premiery w 2009 roku, została z srebrnym medalem Festiwalu TV w Nowym Jorku i kilka nagród od Telewizji Akademii Najlepszy Producent Fiction kinematografia, scenografia i makijaż), nagroda "Critical Darling" Festiwal TV Vitorii dla najlepszego serialu dramatycznego i nagrody Waves dany "odzyskać gatunek przygodowych w telewizji i zrobić miliony uwodzi trendu widzów. "

David Janer ten pierwszy " TP de Oro " dla najlepszego aktora. Nagroda w uznaniu podwójnego zadania działającego w tej serii : nauczyciel nazwie Gonzalo i zamaskowany bohater.

" Czerwony Orzeł " seria fikcji i zestaw przygód w Złotym Wieku, produkowanego przez Globomedia dla TVE i lider w widowni telewizyjnej został wykonany z srebrnym medalem w kategorii serialu. Nagroda oprócz rozległych liczy na torze w serii roli głównej David Janer i Inma Cuesta, Francis Lorenzo i Myriam Gallego, który podkreśla nagrodę Waves 2010, nagrody Akademii Telewizyjnej 2010, Film i TV Awards 2011 i trzy TP de Oro dla najlepszej serii, między innymi.

World Media Festival został założony w 2000 roku w celu wspierania wymiany pomysłów i inspirują nowych kreatywnych rozwiązań w dziedzinie usług audiowizualnych i co roku od jej powstania, uznaje doskonałości w mediach. Jego nagrody są znane międzynarodowo jako symbol najwyższych standardów produkcji w nowoczesnej komunikacji.

Źródło pochodzi z Hiszpańskiej strony Globomedia
http://www.globomedia.es/noticia/%E2%80%9C%C3%A1guila-roja%E2%80%9D-comienza-su- desembarco-en-asia-y-ocean%C3%AD

Także fani mają wielki powód do dumy, że Czerwony Orzeł nie skończył na normalnej premierze kinowej, ale wielkiej gali przyznania nagród za wielką pracę która została przyznana wszystkim, którzy pracowali nad tym Projektem :)

użytkownik usunięty

Staranie wszystkich ludzi współpracujących, tworzących film i serial zostały nagrodzone.
Krytycy filmowi mogą się jedynie wypchać.

użytkownik usunięty

Zapraszam na stronę poświęconą filmowi Águila Roja La Película :

http://aguilarojalapelicula.com/

Zapraszam na stronę poświęconą filmowi Águila Roja La Serie :

http://www.rtve.es/television/aguila-roja/

Tu można zobaczyć wszystkie odcinki Serialu :)

użytkownik usunięty

Zapraszam do dyskusji o filmie :)

ocenił(a) film na 10

ok na pewno skorzystam :) :)

ocenił(a) film na 10

no masz racje :) :)

użytkownik usunięty
pysia789

Dzięki, to tylko info o tym czym jest ten serial i film :)

ocenił(a) film na 10

no jest arcydzieło :)

użytkownik usunięty
pysia789

Dokładnie :)

ocenił(a) film na 10
pysia789

to jest arcydzieło :)

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 10

no a nie wiesz kiedy w koncu maja byc te powturki orła ?

użytkownik usunięty
pysia789

We Wrześniu prawdopodobnie :)

ocenił(a) film na 10

ok dzienki :)

użytkownik usunięty
pysia789

Ale to jeszcze nie wiadomo, zobaczymy.

ocenił(a) film na 10

spoko

użytkownik usunięty
pysia789

Wczoraj widziałem kolejny reportaż o RTVE i cięciach budżetowych.
Innym serialom się dostało, AR też :)

ocenił(a) film na 10

aha ok

użytkownik usunięty
pysia789

A my czekamy niecierpliwie na 5 Sezon :)

ocenił(a) film na 10

no ja już rezygnuje z pewnych rzeczy specjalnie na 5 sezon orzełka

użytkownik usunięty
pysia789

Ja tak samo, ale nie jestem cierpliwy i widać to po mnie jak długo musimy czekać na 5 Sezon....

ocenił(a) film na 10

ja chce żeby w końcu szedł ten 5 sezon :)

użytkownik usunięty
pysia789

A kto by nie chciał, ważne że jest zapowiedź teraz tylko sprostać oczekiwaniu :)

ocenił(a) film na 10

no znam dużo osób które nie chcą orzełka ale jest tez dużo osób które chcą :) :)

użytkownik usunięty
pysia789

Jak można na chcieć Orła ? mam taki podziw dla tej produkcji że braknie słów....ale tym co podoba się Aguila - szacunek wielki ! ;)

ocenił(a) film na 10

Masz racje :)

użytkownik usunięty
pysia789

Inni kończą po filmie i zaczynają swoje zdanie,
który jest ciągiem dalszym....wystarczy cofnąć się do serialu by zrozumieć :)

ocenił(a) film na 10

no i tu masz 100% racji :)

użytkownik usunięty
pysia789

Warto czasem o tym przypominać, nawet tym co tego nie wiedzą :)

ocenił(a) film na 10

no trzeba trzeba:)

użytkownik usunięty
pysia789

Czasem przekonuje, a czasem wręcz przeciwnie....

ocenił(a) film na 10

no ja mam tak samo:)

użytkownik usunięty
pysia789

Racja, ale ważne że mi się podoba, a jak ktoś przysiądzie się do telewizora w czasie gdy ja oglądam Orła, to dział więcej niż słowa, tak było na filmie, mówiłem w domu że film będzie, kontynuacja serialu, nikt nie słuchał, dzień w którym leciał film, siedzieli wszyscy....na końcu padło słowo : fajne nie ? a nie mówiłem !

ocenił(a) film na 10

no u mnie brat chciał oglądać ale nie wytrzymał koleżanka z klasy powiedziała że ją to nudziło a ja to bym to jeszcze raz obejrzała :)
AR nigdy dosyć :)

użytkownik usunięty
pysia789

Żal mi ich, co tam nudnego - jak Orzeł walczy i świetne włada kataną i kijem ? nie zrozumiem takich ludzi o odmiennym zdaniu.

AR nigdy nie będzie dość !

ocenił(a) film na 10

No u mnie w klasie to tylko ja lubię AR a inni gadają ze to głupie, nudne itp.
ja to zawsze mogłabym oglądać AR o każdej porze dnia i nocy :)

użytkownik usunięty
pysia789

Nie no ja bym dostał nerwicy !
Nie musisz mi pisać, ja mam to samo ;)

Mam pytanie :
jesteś może na naszym forum na Facebooku ?, czy tak wogule wiesz co się stało ?

ocenił(a) film na 10

nie a co bo wiesz ja nie wiem jeszcze dokładnie nic o facebooku bo mam go krótko i nie wiem jak nalerzec do tego klubu

użytkownik usunięty
pysia789

Aha, ostatnio były problemy z dogadaniem się, ale mam prośbę byś dołączyła, potrzebujemy więcej ludzi aby forum znowu odżyło...PROSZĘ !

oto link, poproś o dołączenie o grupy :)
https://www.facebook.com/groups/291146767624320/docs/#!/groups/291146767624320/

Dziękuje :)

forum ma nazwę AGUILA ROJA FORUM

ocenił(a) film na 10

ok dołączyłam:)

ocenił(a) film na 10
pysia789

mam nadzieje że dobrze zrobiłam :)

użytkownik usunięty
pysia789

Serdeczne dzięki ci za to :)

Ale dlaczego piszesz że źle zrobiłaś.....dla mnie zrobiłaś coś wyjątkowego, dajesz nadzieję na uratowanie forum, jak każdy nowy :)

ocenił(a) film na 10

ok dzięki :) ale ja nie mówię że źle zrobiłam tylko ze mam nadzieje ze siora nie będzie zła ale już za późno

użytkownik usunięty
pysia789

Nie będzie zła....ważne że jesteś, i tylko to się liczy, a to że piszę ze ciebie jest pełno, to świetnie się składa, bo mnie też :)

ocenił(a) film na 10

no niech się złości i tak orzeł jest najważniejszy jej przecież przejdzie a trzeba ratować forum :)

użytkownik usunięty
pysia789

Może każdemu przejdzie, choć niektórzy nie mają do mnie zaufania po tym co się stało....a forum to nasz azyl, musimy go ratować :)

ocenił(a) film na 10

no to temu piszę że trzeba ratować forum a to przecież moja siostra długo się gniewać nie będzie:)

ocenił(a) film na 10
pysia789

i mam nadzieje że tak będzie a w ogóle skąd wiesz że jest mnie pełno

ocenił(a) film na 10
pysia789

przecież ja ci nic nie mówiłam na ten temat

użytkownik usunięty
pysia789

Hahahha, twoja siostra pisała...a zresztą mnie też jest pełno, w końcu tak ma być, jesteśmy fanami......daj spokój, to normalne :)

użytkownik usunięty
pysia789

Widzisz jestem w każdym temacie, ja inaczej nie mogę, jestem tak zżyty z Orłem, że muszę być wszędzie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones