PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10039432}
6,4 4 225
ocen
6,4 10 1 4225
6,4 25
ocen krytyków
Hit Man
powrót do forum filmu Hit Man

Nie wiem czy robię się za stary na takie filmy, ale odebrałem go chyba kompletnie inaczej niż było to w założeniu. W pierwszej kolejności oczywiscie otrzymałem zupełnie coś innego niż oczekiwałem. Oglądając zwiastun można się było nastawić na lekka komedię kryminalną, a dostajemy przegadany film obyczajowo-dramatyczny z lekkimi momentami komediowymi. Film przegadany. Fakt, zaciekawia tematem psychologii i tego czy człowiek może się zmienić, ale ogólnie i ostatecznie oceniam ten film bardzo słabo ze względu na końcówke i morał jaki ja z tego wyciągam. A mianowicie SPOILER! Jak jesteś normalnym gościem to jesteś nieudacznikiem, a jak jesteś Bad Ass łobuz to możesz mordować ludzi bez konsekwencji. Mordować ludzi tylko dlatego, że nie są lubiani, a poźniej jeszcze happy end, żyli długo i szczęśliwie. No sorry, ale nie. Wiem, że to tylko film, ale nie trafia do mnie takie zakończenie. Poza tym mamy idelanie pokazane co facet zrobi dla fajnej laski i sexu. Oczywiście tutaj mamy poza tym big love. Jako całość nie podobało mi się to.

Ipog

Sex to najważniejsza rzecz na świecie

ocenił(a) film na 2
DonVitoCorleone

Nie dla każdego. Szczególnie nie dla kobiet

Ipog

Mordować ludzi tylko dlatego że rodzice ich nie chcą. Przecież to jest już w realu

Ipog

Tak jesteś stary i nic nie rozumiesz. Ale jeszcze życie cię zaskoczy tysiącami nielegalsów na ulicach. Wtedy będziesz prosił o cud by ktoś to posprzątał.

MCmagenta

Kobiet z brodą już się nie boisz?

Preston_F

A ty swojego starego, który wchodzi ci do wanny?

MCmagenta

Oj mały, proboszcz zabiera cię na nieładne filmy.

Preston_F

za mało myślisz za dużo fantazjujesz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones