PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118092}
6,9 126 924
oceny
6,9 10 1 126924
5,6 10
ocen krytyków
Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta
powrót do forum filmu Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta

"Bez przebiegłości i sprytu nie da się zdobyć dziewczyny"
prawda czy nie?

ocenił(a) film na 4
buziaczek__1987

nie, nie prawda... <za krótki><za krótki>

ocenił(a) film na 8
Bounty

Bardzo często okazuje się to prawdą. Niestety :/

Rafal23

Ale dlaczego niestety? Bo facet musi się troszeczkę napocić, bo "nie ma dziewczyny podanej na tacy" :)

ocenił(a) film na 8
buziaczek__1987

Jeżeli ktoś nie ma męskiej pewności siebie i zdecydowania, możliwe, że musi używać kobiecej przebiegłości...

ocenił(a) film na 7
buziaczek__1987

Można też być bogatym ale mieć wielkiego.

ocenił(a) film na 8
buziaczek__1987

Nie chodzi tu o jakiś spryt czy przebiegłość ale o uczucie do drugiej osoby.

buziaczek__1987

Pewnie, że nie. Jeśli w znajomości jest nić porozumienia, nic tu po przebiegłości. Związek sam się zawiązuje. Nie chodzi mi oczywiście o banalny podryw na imprezie. Wtedy odrobina sprytu może się przydać do zarwania laski na noc -.-

Baja_17

nic dodać nic ująć

Baja_17

,,Jeśli w znajomości jest nić porozumienia, nic tu po przebiegłości. Związek sam się zawiązuje'' - coś takiego mogła napisać tylko kobieta. Według was miłość spada na ludzi jak manna z nieba, jest dziełem przypadku i zrządzeniem losu. Dlatego, gdy spotykacie się z koleżankami i rozmawiacie o miłości oraz o związkach, powtarzacie głupie powiedzonka o przeznaczeniu, o dwóch połówkach pomarańczy i o chemii. Opisujecie krok po kroku jacy powinniśmy być według waszych marzeń i fantazji o księciu z bajki, ponieważ same nie rozumiecie, co sprawia, że kobieta czuje pociąg do zupełnie obcego mężczyzny. Robicie tak, bo NIE MUSICIE PODRYWAĆ. Nie musicie się starać. Nie musicie kombinować w jaki sposób podejść i nawiązać kontakt, w jaki sposób zdobyć nr telefonu, w jaki sposób umówić się na randkę, w jaki sposób zachowywać się na randce ( w jaki sposób flirtować, w którym momencie złapać za rękę, w którym momencie pocałować), w jaki sposób zaciągnąć do łóżka itepe. Wasza rola jest zawsze BIERNA i polega jedynie na dokonaniu wyboru. Tak więc punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

ocenił(a) film na 8
buziaczek__1987

można nas ująć też czymś innym (mam na myśli rzeczy jak szczerość, autentyczne zainteresowanie itd.), ale czasem to się sprawdza. :)

kiki222

Dziewczyny maja ciekawe rozumowanie facet zeby ja zdobyc musi za nia ganiac a jak juz sie nagania i zaangazuje to ona go zostawi dla innego ktory ja olewa

ocenił(a) film na 8
NEO250

nie do końca prawda, nie wszystkie dziewczyny tak myślą, chociaż czasami faktycznie miło jest, jak się angażujecie ;) ale czasami co my się nakombinujemy... ;)

NEO250

Tak się składa, że miałam podobną sytuację. I tak, tak, jestem kobietą. Jak widać mężczyzna też potrafi dopiec, nie ma reguły.

ocenił(a) film na 7
NEO250

NEO250 - brakuje mi pod twoim postem przycisku - LUBIE TO :)))) niestety prawda

kiki222

Co za banały do potęgi n-tej. Szczerość i autentyczne zainteresowanie działają tylko wtedy, gdy kobieta jest zainteresowana mężczyzną od samego początku, czyli wtedy, gdy facet jest w jej typie fizycznym. Natomiast gdy mężczyzna nie podoba się kobiecie, to szczerość i autentyczne zainteresowanie tylko go pogrążą, bo odsłonią przed kobietą jego prawdziwe zamiary wobec niej. Wystarczy, że kobieta wyczuje, że taki facet ją podrywa i natychmiast uruchomi swoje mechanizmy obronne, czyli poczęstuje faceta gównem typu ,,nie mam czasu'' lub ,,mam chłopaka''. Ta GRA jest niesprawiedliwa i pełna paradoksów. Z jednej strony mężczyzna musi się starać, bo jeśli będzie bierny, to kobieta sama się nie poderwie dla niego. Z drugiej strony, gdy zostanie przyłapany na tym, że stara się zbyt mocno, że stara się zaimponować dziewczynie, że stara się uzyskać jej akceptację - GRA SIĘ KOŃCZY. Kobieta traci zainteresowanie, ponieważ widzi, że trzyma faceta w garści.

buziaczek__1987

To zależy od sytuacji, od kobiety i samego zainteresowanego. Bardzo krzywdzące i błędne jest myślenie, że każda kobieta jest taka sama, że każdy facet to świnia..to są kompletne bzdury i warto się tego nauczyć wcześniej :) Ten film w pewien sposób świetnie to obrazuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones