PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118092}
6,9 127 077
ocen
6,9 10 1 127077
5,5 11
ocen krytyków
Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta
powrót do forum filmu Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta

Ogólnie film bardzo mi się podobał.Taka ciepła,"niegroźna"komedia,żeby zabić nudę w domu. Wadą filmu było to,że nie był w ogóle śmieszny.Być może mam jakieś wyszukane poczucie humoru..Poza tym końcówka była zbyt długa i taka oklepana. Bardzo podobała mi się rola Willa Smitha.

nasty_babe

Na pierwszy rzut oka Hitch nie wydawał mi się ciekawym filmem. Widząc Willa Smitha miałem już wizję „czarnego” filmu komediowego których zazwyczaj nie rozumiem. Tu miła niespodzianka no i dodatkowo motyw z tym swataniem ludzi. Rola Willa Smitha również mi się podobała ale do pewnego czasu. Pan księgowy i jego wielka miłość o imieniu aukcji internetowych to też fajne i chyba najśmieszniejsze postacie. Końcówka filmu trochę zepsuła jego cały sens, „zbyt długa i taka oklepana”. Myślenie Smitha na temat kobiet i całego tego systemu jest dość interesujące, ale myślę że jedynie dla ludzi w moim (matura), może strochę starszym wieku. Niby takie to mądre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones