PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223469}
6,6 95 382
oceny
6,6 10 1 95382
4,0 4
oceny krytyków
Hitman
powrót do forum filmu Hitman

Rosjanka z filmu

ocenił(a) film na 8

Czy tylko mnie irytowała ta rosjanka do której w późniejszej części filmu "zarywał" Agent 47? Nie wiem jak wy, ale ja znam tę grę i zupełnie nie wyobrażam sobie Agenta 47, płatnego zabójcy jako zakochanego chłoptasia, który daruje życie kobiecie, ze względu na uczucie do niej. I jeszcze ta scena w samolocie zupełnie niepasująca do filmu. Dałam 8/10, gdyby nie ten zagmatwany wątek miłosny, ocena na pewno byłaby wyższa. A poza tym, od tego filmu oczekiwałam znacznie więcej, nie było w nim żadnych cichych zabójstw, przemyślanych kombinacji, pominę już dziecinną twarzyczkę głównego bohatera, te jego uśmieszki (wiemy, że Hitman miał cały czas pokerową twarz) oraz scenę, w której wpada przez balkon do mieszkania dwóch chłopców grających akurat w Hitmana (choć muszę przyznać, że to było całkiem niezłe). Ciekawe, że Agent 47 nie odniósł wówczas żadnych obrażeń Producenci powinni byli przemyśleć ten fakt, zanim nagrali film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones