5,8 144
oceny
5,8 10 1 144
139
chce zobaczyć
{"type":"film","id":413191,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Holding+Trevor-2007-413191/tv","text":"W TV"}]}
Holding Trevor
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


 Trevor Holden mieszka w mieście upadłych aniołów, Los Angeles. Bohater filmu otacza się dość specyficznym towarzystwem: ćpunów i homoseksualistów. Jest uwikłany w związek z narkomanem Darellem, który rujnuje swoje życie i doprowadza je do okropnego stanu. Z Trevorem mieszka jego najlepsza przyjaciółka Andy i piosenkarz Trevor Holden mieszka w mieście upadłych aniołów, Los Angeles. Bohater filmu otacza się dość specyficznym towarzystwem: ćpunów i homoseksualistów. Jest uwikłany w związek z narkomanem Darellem, który rujnuje swoje życie i doprowadza je do okropnego stanu. Z Trevorem mieszka jego najlepsza przyjaciółka Andy i piosenkarz Jake.Wkrótce bohater poznaje czarującego lekarza Ephrama. Kiedy związek z Ephramem się zacieśnia, ten, po uzyskaniu awansu, proponuje, by razem zamieszkali w  Nowym Jorku. Niestety w tym czasie Andy, po wykonaniu testów na HIV, dowiaduje się, iż jest nosicielką. Trevor ma trudny orzech do zgryzienia: wspierać chorą przyjaciółkę czy wyjechać z kochankiem?

Holding Trevor zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.