PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261979}

Holiday

The Holiday
7,2 202 115
ocen
7,2 10 1 202115
6,3 27
ocen krytyków
Holiday
powrót do forum filmu Holiday

Jak Diaz przegląda listę krajów to przy Poland nie ma polskiej flagi tylko inna, chyba peruwiańska flaga.

ocenił(a) film na 7
Nenoxxer

Amerykanie nawet nie wiedzą że jest taki kraj jak "Polska"(no dobra co trzeci Amerykanin nie wie;)) Mega wstyd- tępota głupota:))

ocenił(a) film na 5
NickManu333

Za to wszyscy Polacy bezbłędnie wiedzą gdzie na mapie szukać kraju o nazwie Peru. Oraz bez sprawdzania wiedzą jaka flagę owo Peru posiada.
Nie ma to jak samozadowolenie plus naigrywanie się z innych.

PS Na redukcją wspomnianego samozadowolenia polecam programiki z cyklu "Matura to bzdura" - bodaj w tv eska. Tam nie zbłaźniają się jacyś osobnicy złośliwie podstawieni do ulicznych wywiadów, tam prawdziwie pokazują Naszych Kochanych Rodaków.
PPS Nie rozgrzeszam twórców filmu, ale flaga na prawdziwej stronie internetowej (sic!) potrafi być błędnie przedstawiona.

ocenił(a) film na 7
Film_Polski

Oglądam Matura i bzdura i wiem ze większość Polaków też nie ma zbyt dużej wiedzy o geogfrafii;)) ale po prostu byłem poirytowany ze wszystkie flagi oprócz Polski były właściwie podane:/ więc chciałem się trochę "wyżyć" na filmwebie:)))

ocenił(a) film na 7
NickManu333

No cóż, wiadomo, że w żadnym kraju nie ma samych wyedukowanych do granic możliwości (ja potrafię zaśpiewać cały hymn Indii, ale szczerze mówiąc nie wiem dokładnie jak wygląda flaga Peru), ale jak się kręci film, to, do jasnej niespodziewanej, wypadałoby niektóre rzeczy sprawdzić... Dlatego tez mnie to zirytowało.

ocenił(a) film na 8
Film_Polski

Dobrześ powiedział :)

ocenił(a) film na 4
Nenoxxer

Zapewne w szkole średniej lekcje geografii mają na jednym góra dwóch semestrach z czego 75% uczą się mapy USA. Co wcześniej i co później ciekawe, no ale nie samą szkołą człowiek żyje, samemu widać niektórym niełatwo pogłębiać wiedzy.
Jednak jak spojrzeć na zdjęcie reżyserki / scenarzystki w moim odczuciu ignorancja trochę ze zdjęcia wyziera...

ocenił(a) film na 6
sylbow

USA jest większe od Całej Europy. Możemy popytać Polaków o jakieś kraje w Europie i się przekonamy kto jest większym imbecylem.

ocenił(a) film na 8
berni_

Porównanie jest bez sensu. Europa to dziesiątki wieków odkryć,tradycji i kultury-jest kolebką świata,starym kontynentem. A Ty tu z jakimś USA co ma historię 250 lat,a ich najsłynniejsze miasto to kolonia Holendrów. Może Syberia z racji wielkości jest najistotniejsza? Tu pokazali głupotę,nikt nie każe znać naszych województw,ale wypada by reżyser filmu(sic!) przedstawił prawidłową flagę państwa liczącego 40 mln ludu. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
sylbow

Lepiej, żyjąc w danym kraju, uczyć się tylko o nim niż tak, jak wczoraj mój syn na lekcji geografii (I kl. LO) - o pogłowiu bydła w Kenii.

Nenoxxer

Przeciętny Amerykanin nie potrafi wymienic nawet polowy stanow, a ty wymagasz zeby znal flage jakiegos malego panstwa w Europie. ( tak, malego - Polska jest mniejsza bodaj od 3 stanow a od samego Teksasu chyba dwa razy mniejsi ).

ocenił(a) film na 10
Mobilny

no dobra, ale chyba w momencie, kiedy tworzy się taki film, to wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik ;) też od kilku lat jak oglądam Holiday, to za każdym razem widzę ten błąd :D

ocenił(a) film na 9
Nenoxxer

Zasiadłem przed kompa by tą ciekawostkę zapisać ! Masz rację,czerwono-biało-czerwona poziomo to flaga Peru! PS Zaprośmy turystów do Polski by zwiedzali Macchu Picchu...HE HE!!!!!

ocenił(a) film na 8
dzonydep

Czerwono-bialo-czerwona POZIOMO to flaga AUSTRII, natomiast ten sam układ PIONOWO to Peru.

ocenił(a) film na 10
Nenoxxer

Dokładnie, też to zauważyłam :D

ocenił(a) film na 7
Nenoxxer

Flaga Republiki Południowej Afryki też błędna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones