Holiday

The Holiday
2006
7,2 208 tys. ocen
7,2 10 1 207994
6,3 41 krytyków
Holiday
powrót do forum filmu Holiday

film 2/10, żenująco-przygnębiająco-bezbarwno nudny. posłuchałem się głosów z Filmwebu-błąd. (już teraz wiem-nie słuchaj). nie lubie komedii romantycznych ale pomyślałem może akurat mi się spodoba-błąd. to była produkcja najgorsza z najgorszych.już polskie produkcje nie kłam kochanie i nigdy w życiu o niebo lepsze. never more !! PRECZ Z KOMEDIAMI ROMANTYCZNYMI !!!

KRISPO_DE_PALMA

nudny zapewne jak ty sam

ocenił(a) film na 2
kubelek0908

idź chłopcze oglądaj te swoje piły 12000 i american pie 234.

użytkownik usunięty
KRISPO_DE_PALMA

A według mnie to jeden z najlepszych filmów, posiada swój klimat i bardzo przyjemnie się go ogląda.

KRISPO_DE_PALMA

Jak Ci sie nie podoba gatunek, to po prostu nie ogladaj. Naprawde zmeczona jestem intelektualistami badz tez czesciej 'pseudointelektualistami' narzekajacych na 'te glupie babskie filmy', zasiadajacy potem z puszka piwa i w bialych skarpetkach przed telewizorem, bo tam wlasnie 'puscili Rambo'.

ocenił(a) film na 2
natalia_chomik

puszka piwa jak najbardziej, ale nie rambo nie obrażaj mnie. dobry mecz lub dobry film + piwo -tak. a swoją drogą chciałabyś miec faceta który uwielbia romantyczne komedie ???

KRISPO_DE_PALMA

Mam faceta, ktory nie uwielbia komedii romantycznych, tak samo jak Ty ich nie lubi, ale ich po prostu ze mna nie oglada. Ja takie filmy ogladam z kolezankami, po ciezkim dniu, kiedy nie mam ochoty na Jarmuscha badz Von Thriera. Gwarancja dobrej zabawy, kupa smiechu, narzekanie na facetow i nic wiecej - tego oczekuje od filmow typu 'Holiday'. Jesli tego zabraknie, mozna powiedziec ze slabizna. Jesli to jest wszystko obecne - wtedy film spelnil wymagania gatunku. A przy okazji nie nasmiewam sie z mojego chlopaka, jak kolejny raz z wypiekami oglada ' Szklana Pulapke' czy 'Terminatora' - filmy zdecydowanie meskie - bo tez tam znajde cos dla siebie. Baaa! A nawet je lubie, bo maja intryge i pomysl. Rambo moze i klasyka, ale dla wiekszosci kobiet - nuda.

ocenił(a) film na 2
natalia_chomik

Rambo proszę zostawić w spokoju i nie obrażać jego fanów. To jest, moja droga, klasyka - film tworzący historię kina, film-legenda i w związku z tym bez takich, proszę. Takiego statusu niewiele komedii romantycznych się dorobiło i już pewnie żadna się nie dorobi, jeśli spojrzymy na poziom kina rozrywkowego i kierunek w jakim zmierza.
Osobiście nie zwykłem krytykować komedii romantycznych jako gatunku, bo zdarzały się wśród nich filmy naprawdę przyzwoite, lub bardzo dobre. Jeśli coś jest na poziomie, to może to być i Rambo i komedia i mecz, ale akurat w przypadku tego filmu zgodzę się z autorem tematu - jest straszliwie denny. 2/10

KRISPO_DE_PALMA

Jeżeli tak bardzo nie lubisz komedii romantycznych, to nie widzie jakiegokolwiek powodu, dla którego obejrzałeś "Holiday"- skoro według ciebie to jest okropne i żenujące(mówię o gatunku) to po co to zrobiłeś jeśli pisze ze to właśnie taki rodzaj? Kompletnie cie nie rozumiem, a komedie romantyczne to bardzo 'udany' gatunek filmowy gdyż jest i zabawny i opowiada o jakże licznych niespełnionych marzeniach o miłości które każda dziewczyna zamyka w swoich wyobrażeniach i raz na jakiś czas oglądając Cameron Diaz i Kate Winslet, stawia siebie w takich sytuacjach jak one i zapominając o codzienności i rutynie (swoim 'ukochanym' oglądającym mecz z piwem w ręku) zatraca się w marzeniach.

~palant

ocenił(a) film na 2
jOchO

ten palant na dole to niby ja ? ropucha !!