PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261979}

Holiday

The Holiday
7,2 202 323
oceny
7,2 10 1 202323
6,3 28
ocen krytyków
Holiday
powrót do forum filmu Holiday

Zawiedziony

ocenił(a) film na 4

Spodziewalem sie czegos przyjemnego, wesolego i oryginalnego a tu od poczatku filmu wiadomo jak sie co skonczy, nic smiesznego nie bylo w filmie, malo oryginalny i nudny. Gdyby w filmie nie bylo by tyle gwiazd to spewnoscia ten film by do kina nie trafil. Jesli nie znacie sie na filmach to nie oceniajcie bo zachecila mnie srednia 8.8 co jest nieporozumieniem. Skoro ten film jest taki dobry to czemu senans byl puszczany 2 razy dziennie i to w malych salach. Porazka

ocenił(a) film na 9
billy83

No ja bym sie nie zgodził, film graja na razie tylko w kilu kinach i nie wiem skąd ejstes ale u mnie we Wrocławiu, była duża sala i to po brzegi wypełniona. Mi sie film bardzo podobał, miał wszystko co lubie, neistety do pełni szczęścia brakowała mi mojej dziewczyny która mieszka 300 km ode mnie (wiem ze to nie druga strona oceanu ale jednak)obejrzy film w piątek i na pewno sie jej spodoba. W kazdym razie to jest komedia romantyczna, lekka i świąteczna w zamierzeniu, i ajko taka doskonale spełnia swoje zadanie. A poczucie humoru,,, cóz,,, to sprawa względna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones