PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261979}

Holiday

The Holiday
7,2 202 333
oceny
7,2 10 1 202333
6,3 28
ocen krytyków
Holiday
powrót do forum filmu Holiday

Dawno już nie oglądałem tak dobrego filmu. Fajna fabuła, aktorzy bardzo dobrze się spisali, zwłaszcza Jude Law, bo Cameron Diaz na początku była trochę szcztuczna wg mnie. Są filmy o których już w połowie wie się, że nie chciałoby się obejrzeć końca, mamy wtedy świadomość, że tak wspaniałego filmu nie obejrzymy jeszcze przez długi czas. Holiday to właśnie jeden z takich filmów.

ocenił(a) film na 8
Angelus_10

prawda ale ja uwazam ze kate winslet jest fantastyczna i to ona wlasciwie tworzy ten przyjemny klimat (swietna scena kiedy wdycha gaz ze swojej kuchenki) reszta jest bardzo dobrym tlem (czy to tylko ja mam takie wrazenie ze angielskie dzieci to urodzeni aktorzy-mowa o filmowych corkach juda law) pozdrawiam i polecam film

magda_koch

Tak, masz rację. Chociaż Kate Winslet nie wywarła na mnie tak dużego wpływu to naprawde grała nieźle. Najbardizej podobała mi sie scena w redakcji gdy ogłoszono ślub tego jaspera. Bardzo naturalistycznie to wygladało. Najbardziej mimo wszystko podobała mi sie gra Juda Law. Wogóle sama postać bohatera była bardzo interesująca. Jeśli chodzi o całokształt to chyba ogólnie bardzo dobrze dobrano aktorów. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones