PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638408}

Dunwich

Hollow
3,8 64
oceny
3,8 10 1 64
Hollow
powrót do forum filmu Hollow

Found Footage horror

ocenił(a) film na 4

Do domku na wsi, który jest własnością jednej z bohaterek, przyjeżdża grupa przyjaciół (dwie pary). Jak się okazuje, jest to miejsce nawiedzone, a głównym winowajcą tych teorii jest wielkie drzewo, w którym rzekomo zamieszkuje zły duchu (evil spirit). Prawda ta znana była od wieków, plotki głosiły, że wszystkie pary z okolicy popełniały samobójstwa. Co czeka na głównych bohaterów?

Found footage jak to found footage. Film nie oferuje nic wyjątkowego w tej kategorii. Jest sporo chaosu, krzyków, sapania, dyszenia, biegania oraz charakterystycznej pracy kamery. Historia nie jest zła, straszydło jest ciekawe, ale czegoś temu filmowi brakuje. Mało momentów, w których naprawdę można poczuć napięcie (dla mnie były może 2 na 90 minut), klimatycznie jest, ale stałego poczucia grozy u mnie nie wywołało. Z tego względu tylko 4/10, potencjał był, ale czuję, że obraz ten był dla mnie niekompletny

ocenił(a) film na 5
Lakil

Też mam takie odczucie, że ktoś coś chciał dobrego ale za bardzo nie wiedział jak to zrobić żeby to widza wciągnęło. Nie wiem po co przez 90% filmu budować te chore relacje między bohaterami jak na końcu to nie ma znaczenia? Jak już się coś miało zacząć dziać to łubu dubu i koniec. I jeszcze na końcu filmu po chwili czarnego ekranu wyskakuje tytuł i to mnie rozwaliło bo mi się skojarzyło z reklamami na polsacie i takim przypomnieniem co właśnie oglądałeś bo ten film mógł cię tak bardzo g*wno obchodzić, że mogłeś zapomnieć. :P Zawiedziony jestem tym filmem :P

Lakil

A mnie się tam w miarę podobał pomimo tego, że przeciętny. Bez efekciarstwa, historia z drugiego planu okazuje się ważniejsza niż ta, którą opisuje fabuła... Dość miodnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones