PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707882}

Holokaust - klej do tapet?

Kholokost – kley dlya oboev?
6,3 238
ocen
6,3 10 1 238
Holokaust klej do tapet
powrót do forum filmu Holokaust - klej do tapet?

Gdzie obejrzę?

ocenił(a) film na 8

Jak w temacie. Wiem, że wczoraj puszczali go w TVP2, jednak przegapiłam... Czy ktoś wie, gdzie
można obejrzeć ten film?

PIEKIELNA_MACHINA

Bądź cichacz pospolity ale po dwóch ziarenkach to pewnie skończy się na wyrywniku małym.

Panna_Freddy_K

Rozstawiłem aparaturę pomiarową: mikrofony, kamery, smrodometr i spektrometr olfaktoryczny. Wszystkie dane zarejestrowała czarna skrzynka i po 15 godzinach analizy danych jest wynik. Był to smrodziaszek lilipuci o okresie półtrwania zaledwie 2 sekund.

PIEKIELNA_MACHINA

Ooo to słabiutko.

Zapraszam więc do siebie na normalną grochówę na wędzonce z całym opakowaniem grochu zakupionym w Carrefurze. Wtedy będą bąki jak trza.

Panna_Freddy_K

Z pewnością nie omieszkam wpaść, podaj tylko adres, datę i godzinę.
Jeśli wolno mi spytać to skąd u Ciebie znajomość nomenklatury „gazowej”?

PIEKIELNA_MACHINA

Dałabym sobie rękę odciąć za to, że odpowiedziałam a tu widzę zonk, pewnie napisałam i nie wysłałam. Typowe dla mnie roztargnienie.

Mieszkam w Kotlinie Kłodzkiej, między Kłodzkiem a Wałbrzychem. Szukaj.

A jeśli chodzi o gazowość potraw... wystarczy prowadzić domową kuchnię i tego typu sprawy nie stają się obce.

Panna_Freddy_K

Przyznam, że już się martwiłem brakiem odpowiedzi z Waćpanny strony. Skłonny byłem uważać, żeś Waćpanna poczytała mi za nietakt to żądanie adresu. Szczęściem inna była przyczyna owego milczenia.

Mieszkasz na rubieżach Polski, fajne miejsce. Znasz czeski?
Ja kiedyś oglądałem dużo czeskich filmów ale teraz mi trochę przeszło.

PIEKIELNA_MACHINA

Nie Drogi Machino, nie tak łatwo mnie urazić.

Czeskiego nie znam. Teściowa trochę zna bo rodzina małżonka mego mieszka w Czechach i kilka razy do roku przyjeżdża do nas spod Brna Jego ciotka i kuzyn. Cóż to są za weseli obywatele.

A ja gdzie indziej narodzona. Z Poznania tu przybyłam. Jam rodowita Pyra.

Panna_Freddy_K

No to teraz popełniłem takie faux pas, że się tydzień ze wstydu nie odzywałem. Do Waćpani błędnie zwróciłem się per waćpanno. Może po kroju czcionki błędnie założyłem żeś Pani niezamężna a i filmwebowy pseudonim mógł mieć w tym niemały udział.
Mea maxima culpa.

PIEKIELNA_MACHINA

Nie to nie faux pas tylko wina ze strony Filmwebu, że nicku zmienić nie można.
Jak żem w 2006 roku zakładałam konto panną byłam jednak w 2009 roku stan ten zmieniłam.

Panna_Freddy_K

Wybacz, że tak zamilkłem ale nasza płomienna dyskusja chyba się wypaliła. Zatem do przeczytania kiedyś, gdzieś...

asiukochanie

28 pazdziernika o 19:45 na TVP HISTORIA będzie powtórka

asiukochanie

TVP HISTORIA DZISIAJ 19:45

ocenił(a) film na 7
asiukochanie

I jutro - 11:45 - również TVP HISTORIA.

aniszia

Dosyć często na TVP HISTORIA jest.

Panna_Freddy_K

https://www.youtube.com/watch?v=T1hTCpV_eJY

ocenił(a) film na 8
asiukochanie

https://www.youtube.com/watch?v=T1hTCpV_eJY&google_comment_id=z13ke3f5gqabvpsnx2 2hw3crswi4whzgx04&google_view_type#gpluscomments

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones