Holy Hell

2016 1 godz. 40 min.
7,2 871
ocen
7,2 10 871
394
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":757126,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Holy+Hell-2016-757126/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Holy Hell
 • Savage44 ocenił(a) ten film na: 8

  Ludzie sami są sobie winni zniewolenia i wykorzystania. Są naiwni i bierni, sami z siebie nie potrafią wykrzesać nawet iskry i trudno im pozmywać naczynia po posiłku, czy wynieść śmieci, a tu raptem okazuje się, że na posługi dla psychopatycznego Kena poświęcają większość pieniędzy i doby.
  Pomyślałem sobie, że to wielka szkoda, że grupa przyjaciół nie potrafi się skrzyknąć, pojechać nad morze i śmiać się, krzyczeć, pływać i opalać bez alkoholu i narkotyków... potrzebują, żeby ktoś im kazał to zrobić i nagle "odkrywają", że daje im to szczęście... no wow, jakoś wcześniej nikt nie chciał ruszyć dupy z kanapy.
  No nic, szkoda słów. W każdym razie z takich sytuacji powinna płynąć nauka: sam bądź sobie panem i rób wszystko dla swojego rozwoju i szczęścia (bo jeśli nie będziesz swoim panem to ktoś inny nim zostanie).

 • Savage44 Tak, Ci ludzie są sobie winni ALE... Ci ludzie także byli bardzo rozchwiani emocjonalnie / słabi psychicznie / zniszczeni przez samych siebie - (nie dawali sobie już nadziei - ale nadzieje dać może ktoś inny)
  Wydaje mi się, że nie każdy jest na tyle odważny(?) aby popchnąć siebie z kanapy/ Ludzie pokazani na dokumencie byli często bez rodziców, bez nadziei, bez przyjaciół/ Potrzebowali KOGOŚ aby właśnie pokazał im, że można ŻYĆ niezależnie od sytuacji. Szkoda tylko, że ten KTOŚ okazał się być takim sk**wielem..
  " sam bądź sobie panem i rób wszystko dla swojego rozwoju i szczęścia (bo jeśli nie będziesz swoim panem to ktoś inny nim zostanie)" - zgadzam się w stu procentach! Najpierw TWOJE szczęście POTEM innych :) pozdrawiam

 • Savage44 Amerykanie... oni od dziecka sa uczeni nie zadawac pytan, nie kwestionowac tylko robic co sie im kaze.