PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679439}
4,2 300
ocen
4,2 10 1 300

Home Sweet Home
powrót do forum filmu Home Sweet Home

Niesprawiedliwa ocena

ocenił(a) film na 7

Wbrew ocenie na Filmwebie, polecam gorąco ten film. Jest to przykład znakomitego operowania skromną ilością środków. Do ostatnich minut towarzyszy nam atmosfera tajemniczości. Akcja toczy się swoim tempem, pozwala jednak na wciągnięcie się. "Home Sweet Home" określiłbym jako nowoczesne, niekonwencjonalne kino. Tego jeszcze nie widzieliśmy.

ocenił(a) film na 6
Shape

Przeciętny home invasion/slaher. Jak dla mnie troche za mało ofiar. Na plus ciekawie pokazane przygotowania mordercy jednak to było chodź by w "Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon" chociaż tam było to ukazane na pół serio, morderca przycinał gałęzie za oknem i uszkadzał przedmioty które mogłyby służyć za broń. Co do oryginalności to polecam obejrzeć Funny Games, Ostatni dom po lewej, pluję na twój grób, dom na skraju parku, mother's day, najście, Secuestrados, czy chodźby Halloween i jeszcze wiele innych, podałem moje ulubione. Tak więc temat jest oklepany, widzieliśmy to wielokrotnie i jest konwencjonalny do bólu, ale jak ktoś takie kino lubi to nie powinien być zawiedziony chociaż home sweet home jest gorszy od wszystkich przeze mnie wymienionych tytułów, no może na podobnym poziomie co Mothers Day. W końcu slasher, rape & revange i większość horrorów jedzie na schematach bo ludzie chcą więcej tego samego.

ocenił(a) film na 2
arkasatana

no... jakis psychol może sobie robić dobrze obserwując przez 15 minut jak koleś chodzi po domu i sie przygotowuje....
2/10

Shape

Bardzo sprawiedliwa. Gniot jakich mało!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones