PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6222}

Hot Shots 2

Hot Shots! Part Deux
7,0 38 091
ocen
7,0 10 1 38091
6,3 6
ocen krytyków
Hot Shots 2
powrót do forum filmu Hot Shots 2

I nie ocenię tego filmu bo nie wiem jak, niby to śmieszne ale aż żenujące , komedia połączona z
akcją czy to dobra myśl tego nie wiem... Wysoka ocena , nie ocenił bym chyba tego filmu tak
wysoko ale w sumie sam nie wiem...

użytkownik usunięty
rocy2802

ekhm.. :) na Twoim miejscu bym się do tego nie przyznawał :)
Powinieneś/(powinnaś?) obejrzeć trochę więcej filmów, to może wtedy wyłapiesz wszystkie smaczki i całą ideę hot shots

Oglądam bardzooooo wile filmów, co prawda nie w tv bo na kompie lecz uwierz dużooo. A tego filmu nie widziałem i pierwszy raz nie wiem jak ocenić film:)

użytkownik usunięty
rocy2802

Film sam w sobie nie miał być sensacją, czy akcją tylko parodią, a w tym gatunku to według mnie jedna z najlepszych pozycji jakie kiedykolwiek nakręcono. Sam już go obejrzałem nie wiem ile razy, a za każdym następnym wynajduję kolejne gagi czy nawiązania do filmów, których wcześniej nie wyłapałem :) np. scena w restauracji z motywem z zakochanego kundla, a w tle Michael Corleone wychodzący do toalety po pistolet :) Co prawda film nie robi już takiego wrażenia jak 10 lat temu, ale w dalszym ciągu bije na głowę dzisiejsze głupkowate komedie.

Fakt może dlatego że to stary film nie mogę go ocenić bo teraz mamy inne kino co jest oczywiste :)

ocenił(a) film na 9
rocy2802

Czy pojęcie "parodia" coś Ci mówi? To nie żadne połączenie akcji z komedią - to parodia. Obejrzyj ich więcej (Polecam te z Leslie Nielsenem) i dopiero komentuj :)

andrzej2783

Ogólnie mój gust filmowy to gatunki takie jak : komedia, akcja, dramat i horror a właśnie tak zwanych parodiach się za bardzo nie znam bo tak jak mówisz może gdybym więcej ich oglądał było by inaczej:)

ocenił(a) film na 9
rocy2802

No to jak komedie lubisz to parodie powinieneś tym bardziej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones