Hot Shots! Part Deux

1 godz. 26 min.
7,0 36 835
ocen
7,0 10 36835
2 521
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":4}
{"type":"film","id":6222,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Hot+Shots+Part+Deux-1993-6222/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Hot Shots 2
  • ten tekst mnie poprostu rozwala....... :)

• Glorfindel99 mnie rozwaliła akcja gdy prezydent USA płynął pod wodą i puścił bąka :D:D:D:D
    co tam jeszcze?? to gdy główny bohater strzela z minigunastojąc w małej łódeczce do łodzi patrolowej. Po pewnym czasie widać jak góra łusek doszła mu do pasa :D:D:D:D:D:D
    A no i tekst na początku: "Teraz wysyłamy ludzi, którzy mają uratować ludzi, którzy mieli ratować ludzi (czy jakoś tak)

• SALADYN ocenił(a) ten film na: 9

WTS_7044_Knight To nie byl minigun tylko normalny karabin. Na tym polegal dowcip - w wielu filmach akcji, rzekomo powaznych i realistycznych, bohaterowie strzelaja z karabinu kilka minut, co jest niewykonalne gdy masz 32 naboje w magazynku (max).

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 9

SALADYN ech ludzie nie gadajcie na temat uzbrojenia jak nie macie pojęcia
    to był Karabin Maszynowy M60 i ma tyle amuncji jakiej długości jest pas,on tu miał długi pas naboi a nie magazynek ( do M60 jest pudełko na 100 naboi) no ale ten pic polega a nie latają z brońmi i walą przez 5 minut na jednym magazynku a kończy im się dopiero jak stają sobie twarzą w twarz...
    32 naboi to ma dość dużo typów pistoletów maszynowych
    a w prawie każdym karabinie szturmowym standardem są magazynki na 30 naboi
    minugun/wulkan to wielolufowy (6 albo 8 luf) karabin maszynowy

• SALADYN ocenił(a) ten film na: 9

WTS_7044_Knight To definitywnie bylo nabijanie sie. M60 moze i jedzie na tasmie, ale to nie o to chodzilo. Luk tez jest "na strzaly" nie "na kury" :)

• Glorfindel99 "A teraz będe cie zabijał tak długo aż umrzesz" tak to leciało :)

• B__Belweder ocenił(a) ten film na: 8

Ula1100 "Zalatwimy to po marynarsku: kto pierwszy umrze - przegrywa!" ;-DD

• radoslaw_4 ocenił(a) ten film na: 9

B__Belweder I have been waiting for you, Obi Wan. We meet again, at least.
    Gwiezdne wojny obejrzałem dopiero jakiś czas po Hot shots 2 i odniosłem wrażenie, jakby to Star Wars zgapiły ten tekst od HS2 ;DDD

• Qshell ocenił(a) ten film na: 6

Glorfindel99 Ja padłem przy scenie jak główny bohater przygotowywał się do walki w tym swoim dalekim kraju. Jego przeciwnik umaczał rękawice w gwoździach i innych ostrych rzeczach, a Topper ma przed sobą stół z różnymi słodkościami, żelkami, wiórkami itp. Do tego jeszcze ta skandująca publiczność. Padałem przy tej scenie :) To trzeba zobaczyć.

Sam film świetny, najlepsza parodia jaką widziałem.

• Mani3k ocenił(a) ten film na: 9

Glorfindel99 Obejrzałem wczoraj (dop. po latach) tą przezabawną komedie i przez cały czas jej trwania po prostu nie wyrabiałem ze śmiechu. :D
    A parodiowanie innych słynnych produkcji po prostu mistrzostwo świata.
    Świetna komedia, 10/10!

• brzela ocenił(a) ten film na: 9

Glorfindel99 Ja padłem kiedy staneli przy płotku do kolan i powiedzieli ze nie przejda bo zamknięte od wewnątrz :D

• Dave_Nar ocenił(a) ten film na: 8

brzela Mnie rozwaliła scena jak przed atakiem na siedzibe husajna. Jeden z członków drużny zaczął się smarować po twarzy taką ciemną substancją do maskowania sie, po chwili podaje te substancje nastepnemu gosciowi ktory jest czarny ( rozwala mnie to jego spojrzenie- lol na poczatku nie skapowalem dlaczego sie tak gapi xD)

• Grand23 ocenił(a) ten film na: 7

Dave_Nar Mnie rozwaliła scena tortur generała - "Twardziel z ciebie... Byłem żonaty-dwa razy";).

• kryslav ocenił(a) ten film na: 8

Glorfindel99 już nie pamiętam, jak to dokładnie leciało, ale było to coś w tym stylu:
    scena, gdy Topper wpada do celi Dextera Haymana (znany berdziej jako Jaś Fasola) i następuje mniej więcej taka wymiana zdań:
    - szybko uciekajmy, nie ma czasu do stracenia
    - nie mogę. te bydlaki związali mi sznurówki. na supeł
    - a to dranie

też podobała mi się scena na początku filmu, gdzie Topper robi sobie "rękawice z cukierków"

• hooldenord ocenił(a) ten film na: 9

Glorfindel99 Moja ulubiona scena:
    http://www.youtube.com/watch?v=_buE4AW0_jA

• antygrafik ocenił(a) ten film na: 10

Glorfindel99 Dawno już nie widziałam, ale lałam na całości :) zwłaszcza podczas sceny w limuzynie, na parodii Zakochanego kumpla i Casablanki oraz Kevina samego w Nowym Jorku. W sumie, jak tak zaczęłam wymieniać, to nie wiem, na czym skończyć więc chyba wrócę do stwierdzenia, że lałam na całości :)

• Glorfindel99 Szofer limuzyny był świetny ;D No i nie można zapomnieć o wielofunkcyjnym nożu Toppera ;D

• AutorAutor ocenił(a) ten film na: 10

Glorfindel99 https://www.youtube.com/watch?v=QQrvBBpdS8Y

WAR.
    IT'S FANTASTIC!
    :-)

• AutorAutor Koleś mówi do laski:
    - Na twój widok moje ciało mięknie.
    - Przy mnie nic nie mięknie.

Nawiasem pisząc te dwie kobitki były naprawdę piękne. Zwykle w filmach sensacyjnych, np. w Bondzie, jest jedna, ubarwiająca męską przaśność filmu swoją kobiecą delikatnością, a tu człowiek nie mógł się zdecydować, która ładniejsza i którą by wybrał:-)