Hotel Ruanda

Hotel Rwanda
2004
7,7 61 tys. ocen
7,7 10 1 60816
7,3 21 krytyków
Hotel Ruanda
powrót do forum filmu Hotel Ruanda

Film na 10 powinien być arcydziełem, łapać za serce, sprawić by człowiek przez chwilę posiedział i pomyślał nad światem, życiem - skłonić go do refleksji. Dobry film powinien sprawić by w oku zakręciła sie łezka. Dobrego filmu nie da się opisać w słowach, poprostu trzeba go obejrzeć. Dobry film warto zatrzymać by móc w przyszłości ponownie go obejrzeć, gdyż dobry film powinien być ponadczasowy. Z cała odpowiedzialnoscia mowie że Hotel Ruanda jest takim filmem.

PS. Jeśli znacie jeszcze jakies inne dobry filmy wpisujcie tutaj swoje propozycje.

ocenił(a) film na 8
pawelrucki

ja może tylko dorzucę - filmy z kategodii TIA - This is Africa:
-Pan Życia i Śmierci
-Wierny Ogrodnik
-Ostatni Król Szkocji
-Hotel Rwanda

wreszcie holywood zabrało się za wyrzud sumienia białego świata...

ocenił(a) film na 10
pawelrucki

Równie piękny film to film pt. "Zielona Mila"

ocenił(a) film na 7
pawelrucki

Hotel Ruanda to film dobry, ale bez przesady z ta 10ką. Jednak stylistycznie jest prosty nie ma w sobie tego czegoś, do czego się wraca.

ocenił(a) film na 8
fidelio

jest dobrym filmem, ale nie ma tego czegoś co przyciąga i powoduje, że pamięta się go na dłużej. zupełna zgoda z poprzednikiem.
a mnie tylko sie wkrecila ta piosenka z napisów 'rwanda rwandaa.. ' ;p